Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie) Źródło: Twitter.com/Sport PR

Piotr Żyła zaliczył okropny upadek. Skoczek narciarski, który bierze udział w konkursie skoków indywidualnych w Wiśle, zaliczył upadek przy 119 metrach. Wszyscy kibice zgromadzeni na skoczni i przed telewizorami zadrżeli o zdrowie uwielbianego sportowca.

Piotr Żyła nie może zaliczyć początku sezonu do udanego. Skoczek narciarski w trakcie pierwszej serii konkursu w Wiśle upadł przy próbie skoku. Upadek w okolicach 119 metrów wyglądał naprawdę tragicznie. Wszyscy na moment zadrżeli o zdrowie i życie uwielbianego skoczka.

Piotr Żyła upadł w Wiśle. Przerażające zdarzenie ze skoczkiem

Konkurs w Wiśle zaczął się od słabej postawy skoczków na skoczni. Reprezentanci Polski dalecy byli od zeszłorocznej formy i nie skakali tak dobrze jak wtedy, ale prawdziwie dramatyczny wypadek zaliczył Piotr Żyła, który upadł przy próbie skoku. Reprezentant Polski zatoczył się w okolicach 119 metra i wylądował z zakrwawioną twarzą. Wszyscy zadrżeli ze strachu, gdy zobaczyli twarz swojego idola w tak okropnym stanie. Kibice myśleli, że utytułowanemu skoczkowi stała się krzywda i że nie będzie w stanie samodzielnie opuścić obiektu.

Na całe szczęście Piotr Żyła wstał o własnych siłach i przemieścił się w bezpieczne miejsce. Jego lądowanie niestety nie zagwarantowało mu udziału w dalszej rywalizacji sportowej oraz przekreśliło szansę na zdobycie cennych punktów w kwalifikacji generalnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy skakali słabo

Konkurs w Wiśle oprócz upadku Żyły obfitował także w zaskakująco słabe wyniki Polaków, którzy mieli problem z utrzymaniem wysokich lokat. Pierwsze miejsce po pierwszej serii zajął Karl Geiger, prowadzi rywalizacją w Wiśle. W pierwszej dziesiątce najlepszych skoczków nie znalazło się miejsce dla żadnego z reprezentantów Polski. Najlepszym był Kamil Stoch, który utrzymał się na 12 lokacie. W drugiej serii wystąpią także Dawid Kubacki i Maciej Kot.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. TVN podaje prognozę alarmów pogodowych IMGW. Dotyczy 7 województw, będzie źle

Jak na razie Piotr Żyła nie skomentował swojego wypadku. Możliwe, że skoczek narciarski zdecyduje się na komentarz po skończonych zawodach, które miejmy nadzieję, przyniosą o wiele lepsze rezultaty reprezentantów Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kibice Milanu ostro pokazali Piątkowi, co o nich myślą. Bardzo wymowna reakcja fanów
  2. Michał Pol wraca do pracy w mediach. "To jak transfer z Barcelony do Realu Madryt"
  3. Kolejny gwiazdor internetu rezygnuje z Fame MMA! Mamy oświadczenie organizatorów
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News