Sytuacja pogarsza się z każdym dniem. Niepokojące wieści i Piotrku Żyle

Sytuacja pogarsza się z każdym dniem. Niepokojące wieści i Piotrku Żyle Źródło: TVP

Choć Piotr Żyła rozwiódł się ze swoją żoną, Justyną już dwa lata temu, temat ich związku i wspólnych doświadczeń nie znika z pierwszych stron gazet. Ostatni rok był względnie spokojny, niestety teraz ponownie rozpętała się wokół nich burza. Taka sytuacja ma bardzo negatywny wpływ na sportowca i jego karierę. Z każdym dniem sytuacja staje się coraz gorsza.

Piotr Żyła znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, wszystko przez kolejne skandale, które wybuchają wokół sportowca i jego byłej zony Justyny. Sytuacja, jaka obecnie panuje między nimi nie wpływa pozytywnie na karierę Piotra oraz jego sytuację finansową. Na ten temat wypowiedział się ekspert od marketingu sportowego.

Piotr Żyła znalazł się w fatalnej sytuacji, z każdym dniem sytuacja staje się coraz gorsza

Ostatni rok był względnie spokojnym czasem dla Piotra Żyły. Dwa lata temu o jego rozwodzie z Justyną rozpisywały się wszystkie media. Para zarzucała sobie publicznie wiele rzeczy, nie szczędziła również złośliwości. Wielokrotnie można było zaobserwować na Instagramie posty na temat rzecz, które powinny zostać pomiędzy nimi. Przez ostatni rok sytuacja się unormowała, teraz jednak nastąpił kolejny wybuch.

W ostatnim czasie oboje byłych małżonków skupiło się na swoich obowiązkach, więc wydawało się, że publiczne roztrząsanie prywatnych spraw mają za sobą. Nic bardziej mylnego. Publiczne pranie brudów powróciło z jeszcze większą siłą niż dotychczas. Zaczęło się od postu na Instastories, w którym Justyna opublikowała rozmowę córki z ojcem.

Skoczek oczywiście długo nie pozostawał dłużny, wskutek czego rozpoczęła się kolejna wojna medialna byłych małżonków. Taka sytuacja ma bardzo negatywny wpływ na wizerunek Piotra Żyły. Choć wydawało się, że przyciąga on większą uwagę sponsorów, niż Kamil Stoch, to ten drugi będzie lepszym potencjalnym ambasadorem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Oczywiście, Piotr Żyła ma bardzo duże zasięgi i jest powszechnie rozpoznawalny, jednak kontrowersje, które budzi swoimi wypowiedziami czy zachowaniami, mogą odstraszać potencjalnych partnerów. Kamil Stoch z kolei wydaje się być dużo "pewniejszą" inwestycją marketingową - dla wielu marek byłby na pewno bardzo cennym wsparciem działań promocyjnych. Z drugiej jednak strony, jeśli marka byłaby odważna i skłonna do ryzyka, a przy tym przygotowałaby kreatywny koncept wykorzystania Żyły jako ambasadora, mogłaby bardzo dużo zyskać na współpracy - ocenił Dominik Kajzerski, ekspert marketingu sportowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

3. Wraz z synem pojechał umyć samochód. Nikt nie podejrzewał, że dojdzie do tragedii

Wskutek nieustannych medialnych przepychanek, wizerunek sportowca staje się coraz mniej atrakcyjny dla firm, które mogłyby zechcieć rozpocząć z nim współpracę. Taka sytuacja może znacznie odbić się na jego sytuacji finansowej. Może warto zakopać w końcu wojenny topór i skupić się na karierze?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Przerwano milczenie w sprawie Michała Szpaka. Fani są zdruzgotani
  4. Bardzo przykry widok grobu małej Madzi. Łzy cisną się do oczu
  5. Wozisz ze sobą w samochodzie butelkę z wodą? Uważaj, służby ostrzegają przed najgorszym
  6. Robisz rosół na kurczaku? Pamiętaj o triku naszych babć, dzięki któremu jego smak powali wszystkich na kolana
  7. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News