Piotr Żyła wspomina dziadka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Irmina Jach - 22 Listopada 2020

Piotr Żyła ze smutkiem o bliskiej osobie, "zmarł w moje urodziny". Zawsze miał w nim wsparcie, pamięta do dzisiaj

Piotr Żyła zdecydował się na wzruszające wyznanie. Podczas jednego z wywiadów wrócił pamięcią do wspomnień o zmarłym członku rodziny, który odegrał bardzo ważną rolę w jego życiu. Krewny zawsze oferował mu wsparcie i ukształtował jego charakter. Zmarł w dniu urodzin znanego skoczka narciarskiego. Łzy same cisną się do oczu.

Piotr żyła od najmłodszych lat marzył o karierze sportowej. Początkowo chciał zostać piłkarzem. Swoje plany zweryfikował obserwując sukcesy Adama Małysza, który był wielką inspiracją dla wielu młodych chłopców. Nie bez znaczenia okazał się także wpływ dziadka, który był najlepszym przyjacielem wnuka.

Piotr Żyła zdecydował się na wzruszające wyznanie

Świerzyński skarżył się na swoją głodową emeryturę. Odpowiedź rzecznika ZUS powalaŚwierzyński skarżył się na swoją głodową emeryturę. Odpowiedź rzecznika ZUS powalaCzytaj dalej

Gdy Piotr Żyła trafił do szkółki narciarskiej, cała rodzina nie posiadała się z radości. Szczególnie dumny był senior rodu, który przed ćwierćwieczem z wypiekami na twarzy oglądał pierwsze zwycięstwo Adama Małysza. Początkujący skoczek zyskał oddanego kibica.

Po konkursie drużynowym w Wiśle w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich Piotr Żyła udzielił wywiadu dla telewizji TVP Sport, podczas którego opowiedział, jak wielką rolę w jego życiu odegrał nieżyjący już członek rodziny. Ukochany dziadek zmarł w jego urodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Pamiętam. Dziadek zmarł w moje urodziny. Nie pamiętam, które to były. Z dziadkiem zawsze, zawsze... Dziadek zawsze mnie tam szkolił - zwierzył się Piotr Żyła.

Skoczek narciarski przyznał, że to właśnie wychowaniu przez dziadka zawdzięcza swoje nietypowe poczucie humoru. Starszy mężczyzna lubił podobne żarty i nigdy nie tracił okazji do nieco kontrowersyjnych zabaw z nieletnim wówczas wnukiem.

- Nie będę się głośno przyznawał, ale jak miałem chyba osiem lat, to... mi dał papierosa zapalić. To był taki dobry dziadek, ale od tego czasu nie palę - dodał skoczek narciarski.

Piotr Żyła po śmierci dziadka niezmiennie może liczyć również na wsparcie rodziców. Mama skoczka, Ewa, robiła wszystko, co w jej mocy, by uratować małżeństwo syna i Justyny Żyły. Nierzadko dementowała w mediach doniesienia publikowane przez byłą już synową.

Dla państwa Żyłów kwestia dobra ich wnuków zawsze była priorytetowa, dlatego namawiali skoczka, by postarał się ratować relację i zapewnił dzieciom spokojny i kochający dom. Niestety, nie udało się zrealizować tego planu. Dziś Justyna Żyła nie kryje rozgoryczenia związanego z relacjami rodzinnymi byłego męża i jego rodziców.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  2. 22-latka zrobiła sobie zdjęcie z chłopakiem. Dopiero później zauważyła porażający szczegół, zimny pot zalał ją w sekundę
  3. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

- Dzieci rosną, ich potrzeby również, jak w każdej rodzinie. Ogromnym wsparciem są moi rodzice, którzy zawsze interesują się wnukami. Wsparcia i zainteresowania ze strony rodziców eksmęża nie ma żadnego - wyznała celebrytka w rozmowie z "Super Expressem". Skoczek zaprzeczył tym doniesieniom.

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Żyła jest człowiekiem, dla którego poprawne relacje z bliskimi są wartością priorytetową. Jego wyznanie dotyczące nieżyjącego dziadka wywołało ogromne wzruszenie wśród fanów. Co myślicie o specyficznym poczuciu humoru zmarłego przed laty seniora?

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Nietypowy objaw raka piersi. Wystarczy przyjrzeć się swoim dłoniom
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
  4. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
  5. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
  6. Wypij go jeszcze przed śniadaniem. Od razu zauważysz duże zmiany w swoim ciele
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Sportowe Fakty/mrFashion/Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News