Dziennikarz podstawił mikrofon Piotrowi Żyle i nie pożałował. Komentarz skoczka rozłożył widzów na łopatki

Dziennikarz podstawił mikrofon Piotrowi Żyle i nie pożałował. Komentarz skoczka rozłożył widzów na łopatki Źródło: Instagram/Piotr Żyła

Piotr Żyła znany jest ze swoich wypowiedzi, które każdemu poprawiają humor. Dziennikarze przeprowadzając z nim wywiady po oddanych skokach, nigdy nie żałują poświęconego czasu. Skoczek należy do jednych z najbarwniejszych sportowców pod względem elokwencji. Tym razem było podobnie.

Piotr Żyła nigdy nie udaje kogoś, kim nie jest. Jego dobra energia udziela się każdemu, kto tylko znajdzie się w jego otoczeniu. Dobrze przekonali się o tym widzowie, których uradowała kolejna wypowiedź uwielbianego skoczka.

Piotr Żyła uraczył dziennikarza oraz fanów szczerymi odpowiedziami

Piotr Żyła wraz z innymi skoczkami, m.in. z Kamilem Stochem i Dawidem Kubackim, pojechał na zawody Pucharu Świata do Rosnova w Rumunii. Podczas kwalifikacji skoczył 95 metrów, co dało mu 11. pozycję i dzięki temu może wziąć udział w konkursie głównym. Na miejsce pojechali dziennikarze TVP Sport, żeby na żywo relacjonować zawody i przy okazji wykonać kilka wywiadów z polskimi zawodnikami.

- Fajnie mi się skakało (...) Fajnie tu jest w Rumunii, tak inaczej. Pasuje dobrze wylądować. Jak już oceniają, to żeby to ładniej wyglądało, a nie tak cupnąć i zastanawiać się, czy się zakwalifikuje - powiedział Piotr Żyła w charakterystyczny dla niego sposób. Potem było jeszcze lepiej.

Skoczek przyznał, że brakuje mu adrenaliny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarz zaznaczył, że skoczek najlepiej czuje się na "mamutach", a teraz musi skakać na obiekcie, który ma dość niski punkt konstrukcyjny.

- Nie ma znaczenia, wszędzie trzeba skakać to, co się potrafi. Na większej skoczni można czerpać dużo przyjemności, ale tutaj też jest fajnie. Nie ma co narzekać, trzeba skakać wszędzie. Tu trochę brakuje adrenaliny - przyznał szczerze skoczek.

Dzisiaj grzeje: 1. Operacja nie przyniosła skutku, wdały się komplikacje. Napłynęła bardzo smutna wiadomość o śmierci polskiego piłkarza
2. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”

Piotr Żyła został też zapytany o organizację skoków narciarskich w rumuńskim Rasnovie. Mógł porównać ją do wielu innych konkursów, brał przecież udział w wielu.

- W Japonii jest poukładane wszystko, a tu jest trochę chaosu. Ale jest sympatycznie - skwitował skoczek. Teraz należy czekać, jak rozegra się główny konkurs. Rekord skoczni wynosi 105,5 m, kibice mają nadzieję, że trójka polskich zawodników pokaże, na co ich stać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodana do herbaty zamienia ją w skuteczną broń przeciw przeziębieniu. Właściwości przyprawy, która gości w kuchniach wielu z nas
  2. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda
  3. Przerwano zasłonę milczenia. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał bolesny cios, smutne
  4. 72-latka poślubiła 27-latka. Teraz ma ogromny problem, który spędza jej sen z powiek
  5. 15-latka wpadła w konwulsje, po czym zmarła w bólu. Wiadomo, co zrobił jej niewiele starszy kuzyn
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News