Piotr Żyła po wielu miesiącach przerywa milczenie. Wrzucił do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanów

Piotr Żyła po wielu miesiącach przerywa milczenie. Wrzucił do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanów Źródło: Wikimedia Commons/Ailura

Piotr Żyła poza osiągnięciami sportowymi znany był również ze swojego zamiłowania do mediów. Lubił wrzucać dużo zdjęć na media społecznościowe i udzielać zabawnych wywiadów. Ostatnio przeszedł jednak pewnego rodzaju przemianę i w końcu opublikował zdjęcie, które rozgrzało wszystkich fanów.

Piotr Żyła jest jednym z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Razem z Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim i Maciejem Kotem tworzy ekipę, której obawiają się wszyscy rywale. Żyła przez wiele lat słynął z luźnego podejścia do życia, niewybrednych żartów i zabawnych wypowiedzi podczas wywiadów. Teraz zaszła w nim zadziwiająca przemiana, a po wielu miesiącach zdecydował się przerwać milczenie. Opublikował zdjęcie, które rozgrzało atmosferę. 

Piotr Żyła przerywa milczenie

Piotr Żyła był sportowcem, którego zawsze pełno było w mediach. Skoczek był bardzo aktywny na swoich mediach społecznościowych i pojawiał się w wielu programach telewizyjnych. Wygląda na to, że coś się jednak w nim zmieniło. 

Od kilku miesięcy na jego Instagramie nie pojawiała się żadna publikacja, co bardzo martwiło wszystkich fanów. Teraz, po wielu miesiącach skoczek postanowił przerwać milczenie i publikował zdjęcie, które rozgrzało fanów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przemiana Piotra Żyły

To, co wyróżniało Piotra Żyłę, to jego bezstresowe usposobienie. Skoczek lubił robić sobie ze wszystkiego żarty i trenerzy często obawiali się tego, że nie traktuje zawodów poważnie. Od trenowania odciągały go też inne rzeczy, które były związane z jego medialną karierą. Po kilku miesiącach Żyła postanowił przerwać milczenie. 

Na swoim profilu instagramowym opublikował zdjęcie, które pokazuje przemianę, jakieś doświadczył. Widzimy na nim sportowca, który siedzi na belce startowej. Jest uśmiechnięty, lecz niesamowicie poważny. Wydaje się być człowiekiem, który jest gotowy do wykonania ważnego zadania i czeka na kolejne wyzwania. Skoczek opatrzył zdjęcie krótkim komentarzem o treści "trenujemy". Ta oszczędność w słowach pokazuje przemianę Piotra i jego skupienie na celu. Nie ma tam żadnych zbędnych elementów, których dawniej było wyjątkowo dużo.

Przerwa od mediów społecznościowych dobrze zrobiła Żyle. Fani są zachwyceni nowym, bardziej profesjonalnym wizerunkiem swojego idola. Cieszą się jednocześnie, że skoczek wrócił do publikowania zdjęć i do kontaktowania się z nimi. Wszyscy wyrażają słowa wsparcia w stosunku do sportowca.

Źródło: Instagram/Piotr Żyła

ZOBACZ TAKŻE

  1. Syn Beaty Szydło został przeniesiony do innej parafii. Szokujące doniesienia o księdzu
  2. Piotr Żyła po wielu miesiącach przerywa milczenie. Wrzucił do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanów
  3. Smutne doniesienia o polskich sześcioraczkach. Jedno podpięte do respiratora, z dwójką kolejnych też nie jest najlepiej
  4. Pilny alarm polskiej policji w Polsacie. Nie żyje 9 osób, 129 rannych

Źródło: Super Express

Następny artykuł