Piotr Żyła zrobi to w niedzielę na oczach całej Polski. Justyna wstrzymała oddech

Piotr Żyła zrobi to w niedzielę na oczach całej Polski. Justyna wstrzymała oddech Źródło: Fot. Instagram/Piotr Żyła

Piotr Żyła od czasu zeszłorocznej awantury małżeńskiej, którą za pomocą Instagrama rozkręciła Justyna Żyła, całkowicie zmienił swoje podejście do życia i sportu. W niedzielę na oczach całej Polski zrobi coś niesamowitego. Jego była żona wstrzymała oddech.

Tragedia z 13 stycznia dotknęła również sportowców. Narodowa żałoba i towarzysząca jej zaduma nie ominęła skoczków, którzy już w ten weekend walczyć będą o punkty Pucharu Świata w konkursach drużynowym i indywidualnym. Zawody, które rozegrają się jutro i pojutrze są szczególne, ponieważ odbywają się w Polsce, a dokładniej w Zakopanem. Atmosfera podczas zawodów będzie słodko-gorzka bowiem będzie to czas ustanowionej przez Andrzeja Dudę żałoby narodowej i dnia następującego po niej.

Nasz najlepszy w tym roku reprezentant, Piotr Żyła postanowił uczcić pamięć Pawła Adamowicza podczas swoich prób w niedzielnym konkursie indywidualnym. Cała Polska wstrzymała oddech.

Piotr Żyła bardzo przejął się tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza

Tradycyjnie skoczkowie podczas konkursów w Polsce, skaczą przy akompaniamencie swoich ulubionych utworów. Piotr Żyła zdecydował, że jego próby będą hołdem dla prezydenta Gdańska i zagrana zostanie piosenka, do której opłakiwali Adamowicza uczestnicy wiecu, który zorganizowano w dniu śmierci prezydenta. W niedzielę na Wielkiej Krokwi podczas skoków Żyły rozbrzmiewać będzie więc utwór zespołu Disturbed pt. "Sound of Silence". Justyna Żyła, która dziś gorąco kibicuje swojemu byłemu mężowi, wstrzymała oddech. Wschodząca gwiazda show-biznesu jest wstrząśnięta tragedią z Gdańska i ma nadzieję na dobry występ ojca jej dzieci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - I co za zbieg okoliczności, bo Piotr wybrał u nas ten utwór na konkursy PŚ w Predazzo, czyli tuż przed atakiem na Adamowicza, a przypomnę, że piosenka ta towarzyszy dziś wielu spotkaniom upamiętniającym gdańską tragedię - powiedział Michał Sieczko, który odpowiada za oprawę muzyczną konkursu.

Inne gwiazdy również pragną upamiętnić zamordowanego prezydenta Gdańska

Inicjatorką do tej pory najgłośniejszej gwiazdorskiej inicjatywy upamiętnienia Pawła Adamowicza jest Doda, która od razu jak dowiedziała się o zamachu, postanowiła podjąć się organizacji koncertu charytatywnego "Artyści przeciw nienawiści". Wokalistka została za to szeroko skrytykowana, lecz znalazły się artystki, które chętnie wspomogą jej wysiłki. Są to m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Kasia Nosowska, Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Margaret, Cleo, Magda Gessler i Natalia Szroeder, VNM, Wilki i wiele innych. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Justyna Żyła ujawniła kulisy "Tańca z gwiazdami"! MOCNE zdjęcia
  2. Doda chciała dobrze, kończy się jak zwykle. Zamiast miłości mamy kłótnię gwiazd
  3. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  źródło: popularne.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News