Po walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Po walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi Źródło: .

Piotr Żyła zaskoczył wszystkich swoich kibiców, a radosna nowina szybko obiegła krajowe media. Skoczek i jego była żona są ogromnie szczęśliwi.

Piotr Żyła ma wielu wiernych fanów, którzy z ogromną ciekawością śledzą nie tylko jego poczynania sportowe, ale również życie prywatne. Po Walentynkach media obiegła radosna nowina, kibice skoczka byli zaskoczeni. Była żona sportowca pokazała, jak bardzo się cieszy. 

Piotr Żyła rozstał się z żoną w 2018 roku

Małżeństwo Żyłów skończyło się głośnym rozwodem. Ta trudna rodzinna sytuacja odbiła się na kondycji i wynikach sportowych czołowego polskiego skoczka, kobiecie przyniosła natomiast ogromną popularność. Justyna Żyła stała się rozpoznawalną celebrytką, a grono jej fanów rośnie do dzisiaj. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 76 tysięcy użytkowników aplikacji, a ona chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym.

Tuż po Walentynkach kobieta zamieściła w mediach społecznościowych wpis, który zupełnie zaskoczył jej fanów. Radosna nowina szybko obiegła media, a Justyna Żyła i jej były mąż są bardzo szczęśliwi.

Piotr Żyła ma z byłą żoną dwójkę dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda na to, że relacja pomiędzy byłym małżeństwem znacznie się ociepliła. Pomimo burzliwego rozstania, para wciąż jest połączona ze sobą wspólnymi dziećmi. Kobieta zdaje sobie sprawę, że brak taty bardzo źle na nich wpływa, dlatego wspólnie z nimi śledzi sportowe poczynania Piotra Żyły. Skoczek wygrał ostatnie zawody w lotach narciarskich w austriackim Tauplitz/Bad Mitterndorf, a kobieta nie kryła swojej radości z jego sukcesu. Opublikowała w mediach społecznościowych gratulacje dla byłego partnera.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy myślą, że jest jej dziadkiem. Pomimo ogromnej różnicy wieku para stara się o dziecko

2. Napisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą

Fani byli zaskoczeni szczerą i radosną reakcją kobiety. Już pojawiły się plotki, że być może byłe małżeństwo znów zapała do siebie płomiennym uczuciem. Na razie jednak Piotr Żyła skupiony jest na osiąganiu jak najlepszych wyników podczas zawodów w tegorocznym sezonie zimowym, a Justyna Żyła oddaje się swojej wielkiej pasji czyli gotowaniu. Jednak sama przyznała, że kiedy Piotr skacze, to nie ma czasu na siedzenie w kuchni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Nie żyje wieloletni polityk. Przegrał walkę o życie
  4. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała"S
  5. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News