Piotr Żyła niemiecki skoczek rozmowa
Instagram Piotra Żyły (instagram.com piotr_zyla_official)
Joanna Szwalikowska - 11 Stycznia 2021

Podsłuchali Piotra Żyłę i niemieckiego skoczka. Nagranie ekspresowo stało się hitem

Piotr Żyła jest ulubieńcem polskich kibiców. Jego wywiady robią prawdziwą furorę w sieci, głównie ze względu na jego charakterystyczne, a także przerywane śmiechem wypowiedzi. Jedną z rozmów, która w ostatnim czasie wzbudziła szczególne zainteresowanie, jest ta z niemieckim skoczkiem - Markusem Eisenbichlerem.

Sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich ponowie okazał się bardzo udany dla Polaków. Piotr Żyła uplasował się na trzecim miejscu, z kolei Kamil Stoch po raz kolejny wygrał zawody, co oznacza, że wyrównał już rekord Adama Małysza w liczbie zwycięstw w Pucharze Świata, triumfował po raz 39. w swojej karierze.

Piotr Żyła przeprowadził ciekawy „dialog” z niemieckim skoczkiem. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu

Reprezentant Polski jest znany ze swoich nietypowych wywiadów oraz poczucia humoru. Jest rozmówcą nieprzewidywalnym, dlatego już niejednokrotnie jego wypowiedzi stały się hitem internetu. Niedawno skoczek opowiadał o tym, w jaki sposób reprezentacja Polski świętowała kolejne zwycięstwo Kamila Stocha. Widzowie pokładali się ze śmiechu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również jego konto na Instagramie, na którym także nie brakuje zabawnych treści i komentarzy.

Nieschodzący z twarzy uśmiech to cecha Piotra Żyły od najmłodszych lat. W sieci przypomniano niedawno nagranie, na którym 14-letni skoczek wyraża swoje zdanie na temat Adama Małysza w rozmowie z dziennikarzami TVP Sport. Jego słowa mogą zaskoczyć wiele osób.

Na chwilę po drugim skoku Piotra Żyły podczas sobotniego konkursu w Titisee-Neustadt doszło do bardzo zabawnej sytuacji. Kamerom TVP Sport udało się uchwycić fragment, na którym inni skoczkowie gratulują Piotrowi sukcesu. Wśród nich znalazł się zawodnik z Niemiec - Markus Eisenbichler.

Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje Jerzy Świątek, zmarł dzisiaj nad ranemWiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje Jerzy Świątek, zmarł dzisiaj nad ranemCzytaj dalej

- Wryła nam się też w pamięć nowa bratnia dusza Piotra. Polak razem z Markusem Eisenbichlerem zdaje się nadają na tych samych falach - komentował dziennikarz Filip Czyszanowski w filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Skoczkowie przywitali się ze sobą, a następnie zaczęli wydawać z siebie zabawne, nieco zwierzęce odgłosy, jak „Aaaaa” czy „hahahaha”. Rozmowa stała się hitem w sieci, podobnie jak większość, w których udział bierze uwielbiany polski skoczek. Nagranie krótkiego „dialogu” skoczków możecie obejrzeć tutaj.

Podczas sobotniej rywalizacji Piotra Żyły z Markusem Eisenbichlerem Polakowi udało się wyprzedzić niemieckiego zawodnika o 2,1 punktu, dzięki czemu uplasował się na trzecim miejscu. Swoją kolejną (już 39. w Pucharze Świata) wygraną świętował z kolei Kamil Stoch.

To niejedyna zabawna sytuacja z udziałem polskiego skoczka tego dnia. Kiedy zmierzał na podium zapomniał wziąć ze sobą nagrody, która na niego czekała. W związku z panującą obecnie sytuacją w związku z epidemią koronawirusa, nie są one wręczane przez gości, lecz stoją w pobliżu podium.

- Sobotnie podium Piotra Żyłę zaskoczyło. Był tak osadzony w swoim świecie, że w drodze na podest zapomniał o pamiątkowej statuetce. Opamiętanie przyszło po szybkiej reakcji Kamila Stocha. Cały Piotr- komentował Filip Czyszanowski.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Sportowe Fakty, Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News