Słowa grzęzną w gardle. Do sieci trafiło zdjęcie Piotra Żyły w bardzo wymownej sytuacji

Słowa grzęzną w gardle. Do sieci trafiło zdjęcie Piotra Żyły w bardzo wymownej sytuacji Źródło: Instagram piotr_zyla_official

Piotr Żyła bardzo lubi medialne zamieszanie wokół siebie. Nieustannie podsyca plotki o swoim nowym związku, dodając zdjęcia i wpisy wskazujące na to, że ma nową partnerkę. Jego publiczna przepychanka z byłą żoną zdaje się nie mieć końca. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie, które wzbudziło mieszane uczucia fanów. Niektórzy mają dość.

Piotr Żyła i jego głośny rozwód ze swoją partnerką, Justyną Żyłą, był zaledwie początkiem nieustającej serii wzajemnych wyrzutów i żali (oczywiście publicznych). Choć od momentu rozejścia się pary minęły niemal dwa lata, wciąż nie dają fanom zapomnieć o tym, jak wiele mają sobie nawzajem do zarzucenia. Ostatnio w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie, tym razem fani są zdenerwowani.

Piotr Żyła pozuje zamaskowany, tymczasem fani mają dość

Piotr Żyła nieustannie wodzi za nos swoich fanów publikując zdjęcia, które maja wskazywać na to, że znalazł sobie nową partnerkę. Choć serwis Pudelek ujawnił doniesienia na temat jego romansu z Marceliną Ziętek, skoczek dalej bawi się w medialną gierkę pełną docinek i uszczypliwości w stronę byłej partnerki.

Rozwód Justyny i Piotra był zaledwie początkiem medialnego piekiełka, które ciągnie się do tej pory. Wzajemne publiczne oskarżanie się i żale stały się już dla nich codziennością. Ich sprawy prywatne toczą się już tylko poprzez serie specjalnych oświadczeń na Instagramie.

Justyna regularnie przypomina o tym, że ma żal do swojego byłego męża, najczęściej porusza tutaj temat kontaktów z dziećmi, które, jej zdaniem, są bardzo dalekie od poprawnych. Z drugiej strony często ukazuje także, że ma się świetnie po rozwodzie ze skoczkiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zarówno skoczek, jak i jego żona nie mają najmniejszych oporów ku wzajemnemu publicznemu dyskredytowaniu siebie nawzajem. W ostatnim czasie Piotr nieustannie podsyca plotki na temat swojego nowego związku. Bawi się z fanami w kotka i myszkę, ukazując, że kogoś ma, jednak tożsamość nowe partnerki pozostaje tajemnicą. 

W ostatnim czasie opublikował zdjęcie, na którym prawdopodobnie towarzyszy mu jego nowa ukochana. Dlaczego prawdopodobnie? Otóż tym razem para jest zamaskowana. Niektórzy fani mają już serdecznie dosyć dziecięcej zabawy, jednak jak widać, Piotr Żyła bawi się świetnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadszedł komunikat z Kancelarii Premiera. Bezwzględnie dotyczy wszystkich Polaków
2. Jedno badanie wystarczy, by zmniejszyć ryzyko zachorowania na groźną chorobę nawet o 90%. Powinien zrobić je każdy
3. 
Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

- Skończcie ten kabaret, pokażcie się razem i będzie spokój - napisała w komentarzu pod zdjęciem jedna ze zniecierpliwionych fanek. Trudno nie zgodzić się z tą wiadomością. W zasadzie nie wiadomo nawet, w jakim celu toczona jest ta dziecięca batalia. Niestety na ten moment się tego nie dowiemy, będziemy zmuszeni zaczekać na kolejne oświadczenie Piotra.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat ministerstwa i nagła decyzja Andrzeja Dudy. Trwa akcja
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. PKO BP wprowadza duże zmiany. Rewolucja w banku może zmienić życie wielu klientów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News