Choroba uderzyła z nową siłą. Piotr Zelt przyznał się

Choroba uderzyła z nową siłą. Piotr Zelt przyznał się Źródło: TRICOLORS/East News

Piotr Zelt zdecydował się na naprawdę osobiste i jednocześnie bolesne wyznanie. Fani nie mieli o niczym pojęcia, aż do teraz. Straszna choroba uderzyła z nową siłą, nie po raz pierwszy.

Piotr Zelt niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, do czego sympatycy zdążyli już raczej przywyknąć. Szczególnie teraz, gdy życie zawodowe większości artystów zostało zamrożone z powodu z epidemii. Spędzając większość czasu w domu, aktor nie dzielił się wieloma informacjami z życia. W końcu jednak zdecydował się opowiedzieć o czymś naprawdę dla niego trudnym. Okropna choroba nie daje za wygraną. 

Wstrząsające wieści. Piotr Zelt opowiedział o ciężkiej chorobie 

W rozmowie z Plejadą aktor przyznał, że w czasie pandemii znów spadła na niego podstępna choroba. Chodzi o depresję, na którą leczył się przed kilkoma laty, gdy jego życie prywatne zaczęło się sypać. Teraz, w domowej izolacji, wszystko wróciło. Wyjawił, że szybko jednak zareagował i udał się po pomoc do specjalisty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie ukrywam, że ja trafiłem znowu do lekarza, farmakologiczna pomoc też się odbyła u mnie, zacząłem brać leki - mówił dla Plejady Piotr Zelt, wprost przyznając, że był świadom, że choroba może kiedyś do niego wrócić. 

Szczęście w nieszczęściu, ponieważ po wcześniejszych doświadczeniach, teraz aktor inaczej podchodzi do depresji i doskonale wie, jak sobie z nią radzić. Choć nie może powiedzieć, że jest mu łatwo, niewątpliwie czuje się bezpieczniej. Przyznał również, że nie tylko osoba chora ponosi konsekwencje choroby, ale również jej najbliżsi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęcia

- Konsekwencje depresji ponosi całe otoczenie. Nie walczymy tylko o siebie, walczymy również o naszych bliskich, o ich komfort, spokój ducha, ich życie i funkcjonowanie - mówił dla Plejady Piotr Zelt, cytowany przez Pomponik. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  3. Wszystko się nagrało. Przerażające sceny na południu Polski
  4. Mama zobaczyła list, który przyniosła córka i od razu zadzwoniła na policję. Polsat alarmuje: uważajcie na swoje dzieci
  5. Staszek wyzdrowiał z koronawirusa. Niestety, najgorsze zaczęło się dopiero wtedy
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News