Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka

Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka Źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak, zgodnie z najnowszymi informacjami, nadal jest poszukiwany. To trudne chwile dla znanej dziennikarki TVN, która, co oczywiste, z pewnością bardzo martwi się o przebieg akcji poszukiwawczej. Teraz otrzymała potężną dawkę wsparcia.

Piotr Woźniak-Starak płynął w niedzielę motorówką razem z 27-letnią kobietą po jeziorze Kisajno (Pojezierze Mazurskie). Jego wycieczka, podczas trudnego manewru, zakończyła się wpadnięciem obojga do wody. Do tej pory nie było jeszcze pewne, czy motorówką rzeczywiście wtedy płynął mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Jak potwierdził jednak dzisiaj Super Express (za rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztofem Stodolnym) - poszukiwanym jest jednak niestety popularny milioner, pasierb Jerzego Andrzeja Staraka, miliardera, właściciela Polpharmy.

Nie wiadomo, co stało się z producentem filmu "Bogowie". To trudny czas szczególnie dla żony Piotra Woźniaka-Staraka, która z pewnością jest w tej sytuacji przerażona, co zupełnie zrozumiałe. Fani popularnej dziennikarki wspierają ją w tej okropnie trudnej dla niej chwili. Wszyscy próbują dodać jej otuchy, a także proszą, aby była dobrej myśli, bo nadal nic jeszcze nie jest pewne.

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Internauci pocieszają Agnieszkę Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak od niedzieli nie publikuje żadnych wpisów ani zdjęć na swoich profilach w mediach społecznościowych. Odkąd jej mąż jest poszukiwany, popularna dziennikarka przeżywa wachlarz negatywnych emocji, które zawsze towarzyszą w takich sytuacjach. Choć z pewnością ciężko w takich chwilach opanować czarne myśli, to jednak fani wspierają gwiazdę TVN. W końcu nadal jeszcze nic nie wiadomo, a od zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka nie minęło aż tak wiele czasu. Jest jeszcze przeogromna szansa na to, że odnajdzie się cały i zdrowy. Fani dziennikarki na każdym kroku próbują podtrzymać w Agnieszce Woźniak-Starak choćby iskierkę nadziei i czekają na jakikolwiek komentarz z jej strony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

 - Mam nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy. I na pewno tak będzie! Zobaczysz - czytamy.

 - Nie zamartwiaj się. Na pewno wróci - podnosi na duchu internautka.

 - Wszystko będzie dobrze. Jakbyś czegoś potrzebowała - mów śmiało - zapewnia ktoś inny.

Fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najwierniejszych mężczyzn. Oni są najlepszymi partnerami na życie
  2. Gwiazda TVN urodziła! Piękna blondynka pokazała swoje pierwsze dziecko, fani oszaleli
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem?
  5. Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News