Przerwano poszukiwania mężczyzny, który ma być Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Przerwano poszukiwania mężczyzny, który ma być Piotrem Woźniakiem-Starakiem Źródło: Pikio.pl

Piotr Woźniak-Starak najprawdopodobniej zaginął dziś z samego rana. Od kilkunastu godzin trwała akcja poszukiwawcza, która właśnie dobiegła końca. Szanse na odnalezienie mężczyzny maleją z każdą chwilą.

Piotr Woźniak-Starak prawdopodobnie jest mężczyzną, którego od samego rana poszukują dziesiątki policjantów. Kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że na Mazurach doszło do poważnego wypadku na jednym z jezior. Policja wciąż nie chce odnosić się do tych sensacyjnych wieści, jednak media głośno sugerują, że chodzi o męża gwiazdy TVN.

Do tej pory nie udało się odnaleźć syna miliarderów. Policja poinformowała, że poszukiwania zostały przerwane, co zmartwiło wiele osób. Szanse na odnalezienie mężczyzny niestety maleją z każdą chwilą, a niektórzy twierdzą, że pozostało nam jedynie modlić się, by nie ziścił się najczarniejszy scenariusz

Piotr Woźniak-Starak najprawdopodobniej jest poszukiwanym mężczyzną

Dziś dowiedzieliśmy się, że nad jeziorem Kisajno miał miejsce poważny wypadek. Policjanci odnaleźli motorówkę z włączonym silnikiem, z której miały wypaść dwie osoby. Po krótkich poszukiwaniach odnaleziono 27-letnią kobietę. Potwierdziła ona, że na pokładzie był z nią 39-latek z Warszawy. Dziennikarze z całego kraju sugerują, że jest nim rzekomo właśnie Piotr Woźniak-Starak.

Od 4:00 rano trwały poszukiwania mężczyzny, jednak wiemy już, że zostały one przerwane. Przedstawicielka policji zapowiedziała to już wcześniej, mówiąc, że gdy się ściemni, to szanse na odnalezienie zaginionego będą bardzo niskie. Akcja ma zostać wznowiona z samego rana, o ile wcześniej nie uda się odnaleźć zaginionego.

Dziennikarze sugerują, że zaginionym mężczyzną jest Piotr Woźniak-Starak

Możemy być pewni, że poszukiwania zostaną wznowione z samego rana, gdy tylko pozwolą na to warunki. Wiele osób dziwi się jednak, dlaczego policja nie chce potwierdzić wiadomości, że to właśnie mąż prezenterki TVN znajdował się na łodzi w momencie wypadku. Sytuacja wygląda bardzo niepokojąco, a pojawiające się bezustannie wiadomości nie brzmią optymistycznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych kilkunastu godzin. Pozostaje nam jedynie wierzyć w to, że uda się odnaleźć zaginionego mężczyznę i że nie stało mu się nic złego. Nad ranem być może policja wystosuje kolejny komunikat, ze szczegółami dalszej akcji ratunkowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku 

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News