Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka przerywają milczenie po jego śmierci. Zwrócili się do policji w miażdżących serce słowach

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka przerywają milczenie po jego śmierci. Zwrócili się do policji w miażdżących serce słowach Źródło: .

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragiczny wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. Zrozpaczona rodzina słynnego producenta filmowego przerwała właśnie milczenie. Ich piękne słowa skierowane do policji miażdżą serce.

Piotr Woźniak-Starak zginął w dramatycznym wypadku motorówki, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Akcja poszukiwawcza zaginione celebryty była bardzo wyczerpująca i rozległa. Rodzina gwiazdora zdecydowała się przerwać milczenie po śmierci producenta i zwrócić się do policji. Jej słowa miażdżą serce. 

Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany przez zastępy policjantów 

Piotr Woźniak-Starak przez pewien czas był najbardziej poszukiwanym człowiekiem w kraju. Gdy finał akcji okazał się niezwykle przykry i znaleziono zwłoki gwiazdora, cała Polska łączyła się w bólu z żoną i rodzicami producenta.

Bliscy zmarłego postanowili zwrócić się bezpośrednio do policji. Po śmierci Piotra Woźniak-Staraka zaszyli się z dala od mediów i przeżywali swoją prywatną tragedię. Teraz zdecydowali się przerwać milczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piękne podziękowania 

Rodzina Staraków, mimo że przeżywa właśnie niewyobrażalną tragedię, postanowiła odnieść się do całej sytuacji i w piękny sposób podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w wielką akcję poszukiwawczą zaginionego celebryty. Rodzice Piotra Woźniak-Staraka wystosowali oficjalny list do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. 

Takie zachowanie świadczy o wielkiej klasie Staraków. Z pewnością są teraz w fatalnym stanie psychicznym i być może odczuwają ogromną złość zmieszaną ze smutkiem w związku z katastrofalnym finałem poszukiwań. Jednak udało im się to przezwyciężyć i w piękny sposób podziękowali policjantom, którzy robili, co w ich mocy, żeby odnaleźć gwiazdora. 

- Chcielibyśmy podziękować za życzliwość, ponadstandardowe zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich uczestniczących w poszukiwaniach osób. (...) Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych osób w tym szczególnie trudnym dla nas i wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie było źródłem wielkiego wsparcia i dodawało otuchy w tych wyjątkowo bolesnych okolicznościach - brzmiały wzruszające słowa sformułowane przez Jerzego i Annę Staraków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Piękna postawa rodziny zmarłego celebryty z pewnością zostanie doceniona przez uczestników ekipy ratunkowej. Włożyli bowiem całe serce i wszystkie siły, żeby odnaleźć celebrytę. Niestety w tej sytuacji było już za późno na udzielenie pomocy.  

Źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Wałęsa pokazał coś bardzo prywatnego. Takich zdjęć się po nim nie spodziewaliście
  3. Odrzucił zaloty Margaret, a teraz zaśpiewał przed nią w "The Voice of Poland". Reakcja trenerki? "On mnie nie chciał!"
  4. Mężczyzna wyszedł do klubu nocnego i słuch po nim zaginął. 22 lata później wydarzył się niespotykany zbieg okoliczności
  5. Oszust wymyślał niestworzone bajki, a naiwna Polka mu wierzyła. Straciła fortunę

Źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News