Ujawniono jak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka ledwie kilka tygodni po pogrzebie. Niewiarygodne

Ujawniono jak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka ledwie kilka tygodni po pogrzebie. Niewiarygodne Źródło: instagram

Piotr Woźniak-Starak został pochowany tuż obok swojego domu. Kontrowersyjna decyzja o spoczynku biznesmena na ziemi do tego nieprzeznaczonej spotkała się z dość dużym niezrozumieniem opinii publicznej i urzędników. Czy położony w malowniczym miejscu nagrobek będzie zlikwidowany? Jak na razie, grób zmarłego wygląda wprost niewiarygodnie

Piotr Woźniak-Starak został pochowany blisko miejsca tragedii, która zakończyła jego życie. Przypomnijmy, że w poprzednim miesiącu biznesmen wypłynął na jezioro i wskutek nieszczęśliwego wypadku utonął w jego głębinie. Jego ceremonia pogrzebowa, która przyciągnęła największych przedstawicieli polskiego show-biznesu, była wzruszająca. Mimo kontrowersji wywołanych miejscem pochówku, grób zmarłego producenta filmowego wygląda wprost imponująco.

Piotr Woźniak-Starak pochowany w swojej rezydencji. Urzędnicy badają legalność pochówku

Nie da się ukryć, że pogrzeb męża Agnieszki Szulim odbył się w wyjątkowych okolicznościach. Pochówek, który odbył się na terenie rezydencji zmarłego, był pełen symboliki. Goście w pewnym momencie ściągnęli nawet buty, aby boso przebyć drogę z miejsca śmierci producenta ustawionego w ogrodzie nagrobka.

Decyzja o pochowaniu mężczyzny w takim miejscu zrodziła jednak kontrowersje. Wszyscy spodziewali się, że biznesmen spocznie na cmentarzu. Nie dowierzają także urzędnicy, którzy badają, czy pochowanie zmarłego w takim miejscu jet legalne. 

– To nie może być zwykły rów wykopany łopatą w ziemi. Muszą być murowane co najmniej z trzech stron, mieć specjalną niszę – wymieniał dyrektor olsztyńskiego sanepidu Janusz Dzisko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy nagrobek zostanie zlikwidowany?

Jak na razie przy grobie Woźniaka-Staraka próżno szukać urzędników. Otacza go przyroda, drzewa i bliskość wody, która była wielką miłością biznesmena. Nagrobek składa się z białego kamienia z imieniem i nazwiskiem zmarłego, otoczony jest przez łuk zrobiony z przepięknej zieleni. Tak urokliwy grób będzie na pewno nieraz odwiedzany przez bliskich i rodzinę zmarłego, którzy w ciszy i otoczeniu przyrody będą mogli uczcić pamięć zmarłego.

Dzisiaj grzeje: 1. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Nagrobek nie jest dostępny dla wszystkich, a jedynie dla najbliższej rodziny. Nie wiadomo, czy nie dojdzie do ekshumacji, ale jak na razie zmarły spoczywa w miejscu, które za życia kochał najbardziej i do którego wracał w każdej wolnej chwili. Tak symboliczny grób jest idealnym odwzorowaniem życia niezwykłego człowieka, jakim był mąż Agnieszki Szulim.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Na jaw wyszły niezwykłe fakty o przeszłości Jolanty Kwaśniewskiej. Pierwsza Dama wolałaby, żeby nikt tego nie zobaczył
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu