Właśnie zaprezentowano ostatnie przed śmiercią dzieło Piotra Woźniaka-Staraka. Rewelacja!

Właśnie zaprezentowano ostatnie przed śmiercią dzieło Piotra Woźniaka-Staraka. Rewelacja! Źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak był jednym z najsłynniejszych polskich producentów filmowych. Jego zawodowy dorobek zamyka rewelacyjna produkcja, która dopiero teraz została zaprezentowana w mediach. To ostatnie dzieło, nad którym pracował przed tragiczną śmiercią w wodach mazurskiego jeziora.

Piotr Woźniak-Starak nie doczekał premiery swojego ostatniego filmu. 18 sierpnia 2019 roku zaginął w głębinach mazurskiego jeziora Kisajno, a kilka dni później zostało odnalezione jego ciało. Najnowsze dzieło domu producenckiego Watchout Studio Woźniaka-Staraka została właśnie zaprezentowana w mediach. Obraz odbija się głośnym kręgiem wśród fanów kinematografii. Rewelacyjne shoty przywodzą na myśl hollywoodzki profesjonalizm.

Piotr Woźniak-Starak z wielkim dorobkiem

Dom producencki Piotra Woźniaka-Staraka ma na swoim koncie wiele branżowych sukcesów. Oprócz filmów pełnometrażowych realizował także reklamy i wideo promocyjne. Do produkcji, które odbiły się najszerszym echem pośród polskiego społeczeństwa, zaliczają się obsypani nagrodami "Bogowie", czyli biograficzny portret Zbigniewa Religi, i melodramat "Big love", który w kanonie polskiej kinematografii zaistniał z powodu oryginalnej polemiki między reżyserką dzieła a recenzentem, odpowiedzialnym za pojawienie się w internecie niezbyt pochlebnej opinii na temat filmu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Woźniak-Starak postanowił zaskoczyć polskich widzów gatunkiem rzadko realizowanym w naszym malowniczym, nadwiślańskim kraju: thrillerem szpiegowskim, wpisanym w realia lat sześćdziesiątych minionego wieku. Autorem obrazu został Łukasz Kośmicki, scenarzysta "Domu złego" i reżyser wielu popularnych seriali, m.in. "Rodzinki.pl" i "Diagnozy". Twórca, powoli dawkując kinomaniakom napięcie, wprowadził ich szczegóły dramatycznej historii.

Szpiegowska historia, osnuta na wątku porwania matematycznego geniusza ze Stanów Zjednoczonych i międzynarodowej rywalizacji, została osadzona w idealnie odtworzonej, powojennej Warszawie. Smaczku dodaje fakt, że obok rodzimych gwiazd srebrnego ekranu, w produkcji wystąpili zagraniczni aktorzy. W głównej roli wystąpił rewelacyjny Bill Pullman. Uwagę kradnie również płomiennowłosa Lotte Verbeek, wcielająca się w postać agentki Stone.

Piotr Woźniak-Starak - niestety zabraknie go na festiwalu filmowym w Gdyni

Zwiastun ostatniej produkcji Woźniaka-Staraka został opublikowany w mediach. Film przyciąga oko technicznym dopracowaniem i niesamowitym klimatem. Zwrócił na siebie uwagę polskiego środowiska filmowego. "Ukryta gra" otrzymała nominację do tegorocznych Złotych Lwów. Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni uhonorowane zostaną najwybitniejsze dzieła filmowe bieżącego roku. Jury ogłosi laureatów tegorocznej edycji przeglądu już za kilkanaście dni.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

2.  Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce

Niestety Piotr Woźniak-Starak nie doczekał udziału filmu w prestiżowym konkursie. O jego tragicznej śmierci przypomni również jego nieobecność podczas oficjalnej premiery filmu, przewidzianej na 8 listopada 2019 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzi rewolucja w płatnościach za losy Lotto. Kolporter zaproponował zupełnie nowe rozwiązanie
  2. Grób Piotra Woźniaka-Staraka zostanie przeniesiony? Władze twierdzą, że mogło dość do złamania prawa, poruszające doniesienia
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News