Ekshumują Piotra Woźniaka-Staraka? Nieprawdopodobne doniesienia, służby sprawdzają, czy nietypowy pogrzeb był legalny

Ekshumują Piotra Woźniaka-Staraka? Nieprawdopodobne doniesienia, służby sprawdzają, czy nietypowy pogrzeb był legalny Źródło: .

Piotr Woźniak-Starak został pochowany ledwo 2 tygodnie temu, a już teraz pojawiają się głosy, że jego ciało będzie musiało zostać ekshumowane. Służby sprawdzają, czy jego pogrzeb odbył się legalnie.

Piotr Woźniak-Starak zginął po tragicznym wypadku na Jeziorze Kisajno, podczas gwałtownego manewru łodzią motorową. Wraz ze swoją towarzyszką wpadł do wody, ale niestety 39-letni producent filmowy już nie wypłynął na powierzchnię. Początkowo policja nie podawała, że osobą poszukiwaną jest właśnie Piotr Woźniak-Starak, a jego ciało nurkom udało się odnaleźć dopiero po kilku dniach akcji poszukiwawczej.

Wieść o tym tragicznym w skutkach wypadku wstrząsnęła niemalże całą Polską i każdego dnia tysiące osób śledziło przebieg tej sprawy. Pojawiło się wokół niej również sporo kontrowersji, podobnie jak przy samym pogrzebie producenta, który odbył się na terenie rezydencji, która należy do jego rodziny. Teraz służby sprawdzają, czy uroczystość przeprowadzona była legalnie.

Piotr Woźniak-Starak będzie ekshumowany?

Pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka składał się z dwóch uroczystości. Pierwsza była msza zorganizowana w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, gdzie można było zobaczyć wiele znanych osobistości z polskiego świata show-biznesu. Natomiast na samym pogrzebie, który odbył się na Mazurach, pojawiła się jedynie rodzina oraz najbliżsi przyjaciele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sam pomysł, aby szczątki Piotra Woźniak-Staraka nie spoczęły na normalnym cmentarzu, tylko na terenie należącym do jego rodziny, wywołał niemały szum. Co więcej, Olsztyński sanepid nie wyraził zgody na tego typu uroczystość, ale ostatecznie i tak została przeprowadzona zgodnie z wolą najbliższych zmarłego. 

Rodzina Staraków wyszła z założenia, że skoro legalny jest pochówek w katakumbach, czyli podziemnym cmentarzu z korytarzami, to nie potrzebują żadnych innych zgód. Jednak wciąż pochówek producenta filmowego wzbudza wiele pytań.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

Dlatego też Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Giżycku gromadzi właśnie dokumentację, aby ocenić, czy pogrzeb został przeprowadzony w legalny sposób. Jeżeli ze zdobytych przez nich informacji wyniknie, że tak nie było, to niezbędne okaże się przeniesienie ciała Piotra Woźniak-Staraka, a co za tym idzie jego ekshumacja. To bez wątpienia będzie dla jego rodziny potworny cios, ponieważ znowu będą musieli przechodzić przez pochówek tak bliskiej im osoby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Anna Mucha pokazała się bez makijażu, ale wszyscy patrzyli tylko na jej odkrytą pierś. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News