Dla niej Piotr Woźniak-Starak był kimś wyjątkowym. Po pogrzebie ujawniła nieznane fakty dot. tragicznie zmarłego

Dla niej Piotr Woźniak-Starak był kimś wyjątkowym. Po pogrzebie ujawniła nieznane fakty dot. tragicznie zmarłego Źródło: instagram/pwsas

Gdyby nie śmiertelny wypadek, Piotr Woźniak-Starak na pewno byłby obecny na balu TVN. Pani prezes fundacji "Nie jesteś sam" przyznała, że 39-latek był dla niej ważną osobą.

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. 39-letni producent filmowy w pewien sposób związany był ze stacją TVN - jego żona, Agnieszka Szulim, była prezenterką stacji (zawiesiła karierę po śmierci męża). Okazało się, że to nie jedyny jego związek ze stacją. Starak działał bowiem również jako filantrop.

Prezesowa fundacji TVN mówi jak ważny był Piotr Woźniak-Starak

Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezes fundacji "TVN Nie jesteś sam" na ostatnim balu organizowanym przez stację, wspomniała zmarłego filantropa. Przyznała, że śmierć 39-latka była dla niej niezwykle bolesna, ponieważ znała go osobiście i bardzo ceniła sobie jego osobę.

Pani prezes zdradziła, że Piotr Woźniak-Starak był zaangażowany w działanie fundacji. Niejednokrotnie też wspierał ją finansowo, umożliwiając tym jej działanie. Kolenda-Zaleska wspominała go jak osobę o wielkim sercu, która miała gest i chętnie wspierała działalność dobroczynną.

Wspomnienie Piotra Woźniak-Staraka na balu i uczczenie jego pamięci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecna prezes fundacji wyjawiła, w jaki dokładnie sposób objawiała się działalność Piotra Woźniak-Staraka w fundacji. Opowiadała, że producent filmowy licytował wiele przedmiotów wystawionych na aukcjach charytatywnych, a także niejednokrotnie wpłacał spore darowizny na konto "TVN nie jesteś sam".

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Na koniec Katarzyna Kolenda-Zaleska przyznała, że bardzo jej brakuje Piotra Woźniak-Staraka. Następnie w hołdzie dla zmarłego, na scenę została zaproszona Edyta Górniak oraz Kuba Badach. Duet wykonał na balu TVN legendarny utwór Czesława Niemena - "Dziwny jest ten świat".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Polacy pokochali go za Harry'ego Pottera. Nie żyje
  4. Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór
  5. Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel

Źródło: Pomponik

Następny artykuł