Oskarżano ją o to, że była królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka

Oskarżano ją o to, że była królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka Źródło: .

Piotr Woźniak-Starak należał do jednej z najbogatszych rodzin w kraju i osiągał sukcesy jako producent filmowy. Znało go wielu ludzi, którzy po jego tragicznej śmierci publikowali wzruszające pożegnania i wspomnienia. Jedną z takich osób jest Monika Banasiak, znana jako Słowikowa - rzekoma królowa mafii.

Piotr Woźniak-Starak, jako miliarder i znany producent filmowy, miał wielu znajomych w różnych kręgach. Widać było to po tragicznej śmierci miliardera. W mediach społecznościowych gwiazd pojawiały się wzruszające posty, w których znani ludzie żegnali i wspominali swojego zmarłego przyjaciela. Głos zabrała także pewna kontrowersyjna postać, Monika Banasiak, znana lepiej jako Słowikowa, która zwana była także "królową mafii".

Piotr Woźniak-Starak wspominany przez Słowikową

Monika Banasiak to była żona Andrzeja Banasiaka "Słowika", jednego z przywódców gangu pruszkowskiego. Ją również oskarżano o kierowanie grupą przestępczą - stąd przylgnął do niej przydomek "królowa mafii". Spędziła 2,5 roku w areszcie, jednak ostatecznie sąd oczyścił ją z zarzutów.

Banasiak postanowiła opisać swoje losy w książkach i z racji swych doświadczeń stała się swego rodzaju celebrytką. Sugerowała również, że Patryk Vega inspirował się jej życiem, gdy tworzył jedną z postaci w filmie "Kobiety mafii 2". Sam reżyser zaprzeczał, jednak Słowikowa była pewna swego.

To nie jedyny związek Moniki Banasiak z kinem. Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Facebooku pewien komunikat, który związany jest z niedawno zmarłym Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Postanowiła zaprosić wszystkich swoich obserwujących na ostatni wyprodukowany przez miliardera film, "Ukrytą grę".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zachęcam! od 8 listopada już w kinach... W hołdzie Piotrowi Woźniakowi-Starakowi - napisała Słowikowa w poście.

Ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka wkrótce wchodzi do kin

"Ukryta gra" to ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka przed tragiczną śmiercią. Obraz w reżyserii Łukasza Kośmickiego pojawi się na ekranach kin 8 listopada. Akcja toczy się w latach 60. w Warszawie. W Pałacu Kultury i Nauki rozegrany ma być mecz szachowy między sowieckim mistrzem a genialnym matematykiem, którego do tego celu porywają amerykańskie tajne służby. Okazuje się bowiem, że rozgrywka szachowa jest tylko przykrywką, a prawdziwa rywalizacja toczy się między amerykańskim a radzieckim wywiadem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

Na potrzeby filmu skompletowano międzynarodową obsadę. Na ekranie zobaczymy m.in. Billa Pullmana, Lottę Verbeek, Jamesa Bloora, Aleksieja Sieriebriakowa i Roberta Więckiewicza.

Źródło: Screen/ Facebook/ Monika Banasiak - Królowa Życia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News