Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół. Agnieszka Woźniak-Starak nie rozstaje się z nim, powód wzrusza do łez

Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół. Agnieszka Woźniak-Starak nie rozstaje się z nim, powód wzrusza do łez Źródło: Instagram.com aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznych okolicznościach w sierpniu 2019 roku. Po rodzinnym dramacie Agnieszka Woźniak-Starak usunęła się w cień i długo przeżywała żałobę.

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznych okolicznościach w sierpniu 2019 roku. Po rodzinnym dramacie Agnieszka Woźniak-Starak usunęła się w cień i długo przechodziła żałobę. Niedawno kobieta wznowiła aktywność w mediach społecznościowych. Reporterzy zwrócili uwagę na jeden szczegół, kobieta nie rozstaje się z tym przedmiotem.

Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach

Po nagłej śmierci ukochanego męża, popularna dziennikarka zupełnie usunęła się w cień. Gwiazda zrezygnowała z pracy i zaszyła się w górach, gdzie długo dochodziła do siebie. Niedawno fani zauważyli, że kobieta czuje się coraz lepiej, zaczęła ponownie udzielać się w swoich mediach społecznościowych oraz coraz częściej pojawiać się na medialnych wydarzeniach.

Choć wspomnienie tragedii jest wciąż żywe w jej sercu, postanowiła wrócić "do żywych". Media obiegły informacje, że gwiazda planuje również powrót do pracy. Już niedługo poprowadzi nowy program na antenie rozgłośni Newonce.radio. Fani już nie mogą się doczekać.

Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku zwróciła na siebie uwagę reporterów przez jeden szczegół

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Woźniak-Starak już teraz powoli wraca do zawodowych obowiązków. W czwartek poprowadziła premierę nowego filmu Jana Komasy pt. "Sala Samobójców. Hejter". Reporterzy obecni na wydarzeniu zwrócili uwagę na jeden szczegół w wyglądzie kobiety. Gwiazda nie rozstaje się z pamiątką po swoim mężu, cały czas nosi pierścionek zaręczynowy, który podarował jej ukochany.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
2. Ojciec obecny przy porodzie zdradził, co najbardziej go zaskoczyło. Lista jest naprawdę długa

Pierścionek to rodzinna pamiątka rodu Staraków. Piotr dostał ją od swojej mamy, która otrzymała go od męża. Producent filmowy oświadczył się dziennikarce w 2015 roku, podczas Balu Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam". W czasie przemówienia na scenie zapytał ukochaną czy zostanie jego żoną. Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła powstrzymać radości, a ich niezwykłe zaręczyny obiły się szerokim echem w świecie show-biznesu. Para pobrała się w 2016 roku i do śmierci mężczyzny stanowili udane i szczęśliwe małżeństwo. To, że kobieta wciąż nosi pierścionek zaręczynowy od zmarłego ukochanego, jest dla wielu fanów niezwykle wzruszające i świadczy o ich wielkiej miłości.


Instagram.com aga_wozniak_starak

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Mały Wojtuś walczy z nowotworem. Jego rodzice błagają o pomoc
  3. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  4. Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na porażające wyznanie. Jej słowa przeszywają do szpiku kości, straszne
  5. Przemoc domowa i alkoholizm były jej codziennością. Katarzyna Dowbor nie mogła dłużej stać bezczynnie i ruszyła na pomoc
  6. Polacy się nią zajadają. Jest pełna szkodliwych toksyn i niebezpieczna dla zdrowia
  7. Zjedzenie hitowego produktu może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej wyrzucić go do śmieci

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News