Na premierze filmu Woźniak-Staraka nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Chwilę potem usłyszeli głos zmarłego i popłynęły łzy

Na premierze filmu Woźniak-Staraka nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Chwilę potem usłyszeli głos zmarłego i popłynęły łzy Źródło: .

Piotr Woźniak - Starak przed śmiercią pracował wraz ze swoim studiem nad produkcją filmu "Ukryta gra". Premiera miała miejsce w poniedziałek. Film w gwiazdorskiej obsadzie zachwycił publiczność. Podczas wydarzenia stało się jednak coś niezwykłego.

Piotr Woźniak-Starak zmarł latem tego roku w wieku zaledwie 39 lat. Zostawił po sobie pogrążoną w żałobie rodzinę oraz małżonkę - Agnieszkę Woźniak-Starak. Na krótko przed wypadkiem poświęcił się produkcji filmu "Ukryta gra". Premiera dzieła odbyła się w poniedziałek 4 listopada. Nikt się nie spodziewał, że podczas imprezy usłyszą głos zmarłego. 

Piotr Woźniak - Starak bardzo cenił sobie pracę artystyczną

Wedle słów jego współpracowników był zaangażowany w produkcję filmową na każdym kroku. Doskonale wiedział, czego chce i oczekuje zarówno od reżysera, jak i aktorów. Aktywnie udzielał się w trakcie postprodukcji i o swojej pracy chciał wiedzieć wszystko. "Ukryta gra" była efektem jego wielkiej pasji do kina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wdowa po producencie postanowiła pojawić się na premierze filmu po to, aby uczcić jego pamięć i wyrazić szacunek dla pracy, która była dla niego tak istotna. W imprezie wzięli udział również aktorzy występujący w filmie - w tym Bill Pullman oraz Robert Więckiewicz. W Warszawie pojawiła się również Lotte Verbeek.

Aktorzy złamali konwenanse, aby uczcić pamięć zmarłego

Robert Więckiewicz i Bill Pullman postanowili wznieść toast już na scenie po uroczystym otwarciu premiery. Tego typu gesty zostawia się zazwyczaj na koniec, gdy po projekcji zapadnie nieco mniej uroczysta atmosfera, ale aktorzy poczuli się zobowiązani do uczczenia pamięci Piotra Woźniak-Staraka.

Tuż przed rozpoczęciem seansu został pokazany krótki film, będący montażem filmów wyprodukowanych przez zmarłego. To właśnie wtedy publiczność miała okazję usłyszeć wzruszające słowa dotyczące pracy nad "Ukrytą grą". To niezwykłe wydarzenie dla jego bliskich i przyjaciół, którzy mogli posłuchać jednej z ostatnich wypowiedzi producenta.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

- Czasami idziemy po coś, chcemy to zwyciężyć, a zwyciężamy coś innego. I ten film uczy takiej świadomości. że sukces nie zawsze jest tam, gdzie my go chcemy - powiedział na nagraniu Piotr Woźniak-Starak.

Po premierze żona filmowca ujawniła, że już niedługo miejsce będzie miała premiera dokumentu o powstawaniu filmu. Szczegóły na ten temat można przeczytać w jej poście na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć - idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce. „Ukryta gra” premiera 8 listopada. A kulisy powstawania filmu 9 listopada w TVN. #ukrytagra #thecoldestgame @watchout_studio

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka 
  2. Nie żyje ojciec aktorka "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
  4. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: super express

Następny artykuł