Właśnie ujawniono nowe fakty o śmierci Piotra Woźniak-Staraka!

Właśnie ujawniono nowe fakty o śmierci Piotra Woźniak-Staraka! Źródło: .

Piotr Woźniak-Starak i jego tragiczna śmierć na jeziorze Kisajno wciąż budzą wiele emocji. I sprawie nie pozwalają zapomnieć nowe fakty, które co jakiś czas pojawiają się w związku z wypadkiem. Właśnie ujawniono kolejne ważne informacje.

Piotr Woźniak-Starak zginął 17 sierpnia w jeziorze Kisajno na Mazurach. Mimo że czas mija nieubłaganie, rodacy wciąż są poruszeni tragedią, jaka spotkała jedną z najbogatszych rodzin w Polsce. Kolejne informacje w sprawie wypadku mogą być dla nich jeszcze bardziej przygnębiające. 

Co Piotr Woźniak-Starak robił przed śmiercią? Ujawniono nowe fakty w sprawie

Choć od śmierci znanego producenta filmowego minęły prawie dwa miesiące, a przyczyny zgonu zostały oficjalnie podane, śledztwo wciąż trwa, dzięki czemu pojawiają się zupełnie nowe fakty. Prokuratura przesłuchuje kolejne osoby i, jak podaje Super Express, jedną z nich była w ostatnim czasie owdowiała Agnieszka Woźniak-Starak.

Śledczy zadawali żonie zmarłego wiele pytań starając się ustalić, co Piotr Woźniak-Starak robił tuż przed wypadkiem. Z przekazywanych przez portal informacji wynika, że dziennikarka nie potrafiła powstrzymać wzruszenia wspominając ostatnie chwile z mężem. Perspektywa gwiazdy TVN to zupełnie nowe informacje.

Podczas przesłuchania wyznała, że niedługo przed tragedią wyszła wraz z rodzicami i mężem do restauracji, a po kolacji wszyscy wrócili do Fuledy. Zgodnie ze słowami Agnieszki Woźniak-Starak, ona sama wróciła do Konstancina, natomiast producent miał zamiar bawić się w najlepsze. Nie podejrzewała, że wówczas po raz ostatni widzi go żywego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo owiane tajemnicą 

Jak możemy się dowiedzieć, jedną z pierwszych przesłuchanych osób była również 27-letnia Ewa O., która tragicznego wieczora płynęła z Piotrem Woźniak-Starakiem motorówką i cudem uniknęła śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Prokuratura nie chce zdradzać jednak zbyt wiele zarówno w kwestii tego, co zeznała kobieta, jak i tego, kto jeszcze zostanie przesłuchany. Śledczy zapewne będą dawkować informacje, jednak nie zagłębiając się przy tym w szczegóły, dbając o dobro śledztwa. Nie wykluczone jednak, że wraz z biegiem czasu, media obiegną nowe, jeszcze bardziej zaskakujące doniesienia. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

Źródło: super express

Następny artykuł