Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jaw wychodzą nowe fakty. Odkryto największą tajemnicę jego domu

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka na jaw wychodzą nowe fakty. Odkryto największą tajemnicę jego domu Źródło: .

Piotr Woźniak-Starak zginął w nieszczęśliwym wypadku na jednym z mazurskich jezior. Teraz mediom udało się odkryć największą tajemnicę jego domu.

Piotr Woźniak-Starak, mimo ogromnego majątku, bez wątpienia nie należał do mało ambitnych osób. Niektórzy na jego miejscu nie podejmowaliby się pracy, bo przecież i tak żyliby w dostatku do końca życia. Jednak Woźniak-Starak nie chciał polegać tylko na swoim nazwisku i rodzinie - postanowił sam zapracował na swój imponujący sukces.

Filmy, nad którymi pracował, zostały docenione zarówno przez krytyków, jak i widzów, co przełożyło się na liczne nagrody zdobyte na festiwalach. Nikt nie miał wątpliwości, że przed 39-latkiem świetlana przyszłość i niezwykle spektakularna kariera. Teraz media ujawniły największą tajemnicę, jaką skrywał jego rodzinny dom.

Piotr Woźniak-Starak był niezwykle związany ze swoim domem rodzinnym

Mimo że producent filmowy miał do swojej dyspozycji wiele domów i mieszkań zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju, to i tak przez całe swoje życie był związany z domem rodzinnym na warszawskim Mokotowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu wybudował go jego biologiczny ojciec tuż po tym, jak wrócił z wyjazdu do USA dla swojej ukochanej żony oraz syna. To właśnie tam młody Piotr Woźniak-Starak wychowywał się i spędził swoje pierwsze lata. Niestety Jurek Woźniak zachorował na czerniaka, który bardzo szybko wyniszczył jego organizm.

 - Ojciec Piotra, Jurek Woźniak, zbudował ten dom po powrocie z USA dla ukochanej żony Anny i synka. To właśnie tutaj Piotruś spędził pierwsze lata życia - mówił Romuald Szeremietiew w rozmowie z Faktem.

Jednak 39-letni producent filmowy związany z tym domem jest nie tylko poprzez swoje wspomnienia związane z dzieciństwem oraz ojcem. Teraz na jaw wyszła największa tajemnica dotycząca tego miejsca - okazuje się, że to właśnie tam została założona jego firma Watchout Studio, a sam budynek stał się pierwszą siedzibą spółki. To w tym domu miały swój początek najlepsze filmy, nad którymi pracował Piotr Woźniak-Starak, przez co jego dom rodzinny stał się dla niego jeszcze ważniejszy.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie

2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

Mimo że Piotr Woźniak-Starak był osobą znaną, to stronił od życia w świetle fleszy, przez co wiele osób może nie znać dokładnie jego życia, jak i historii, które za nim stoją. Szkoda, że dowiadujemy się o nich dopiero po jego śmierci, a nie ze szczerego wywiadu, którego nie zdążył udzielić dla swoich fanów.

 

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News