Od kliku tygodni w polskim i światowym show-biznesie tematem numer jeden jest molestowanie seksualne. Gwiazdy opowiadają o przypadkach nieodpowiedniego zachowania panów względem pań. Coraz częściej słyszy się jednak o molestowaniu mężczyzn przez innych mężczyzn.

Znany szerszej publiczności z programu „Azja Express” Piotr Czaykowski jest modelem, a prywatnie kolegą innej gwiazdy TVN-u – Michała Piroga. W wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” 31-letni celebryta opowiedział oburzającą historię, która spotkała go swego czasu we Włoszech.

Seksskandale to znana część modelingu, także tego w męskiej odsłonie. Czaykowski zdradził, że również jemu składano niemoralne propozycje, a gdy nie chciał na nie przystać, wielokrotnie żegnał się z marzeniami o pracy.  Co ciekawe, niemoralne propozycje składały mu osoby obojga płci.

„Wypier…aj z kraju”

– We Włoszech przestałem pracować dla jednej marki, bo nie zgodziłem się na seks z projektantem. Spotkaliśmy się prywatnie, padła propozycja, a na odmowę zareagował obrazą. W Tajlandii fotograf poustawiał lustra w przebieralni tak, żeby widział wszystko z pozycji, z której robił zdjęcia. We Włoszech jeden projektant powiedział mi wprost, że w tamtej firmie nie zajdę wyżej, bo szef nie mówi po angielsku, do tego gustuje w niebieskookich… W Emiratach – (kobieta!!!) jeśli nie będę posłuszny i nie zatańczę wtedy, kiedy ona tego sobie zażyczy, to mam ‚wypier…ać’ z kraju. W LA rozmowa o pracę została wstrzymana, bo nie chciałem wysłać nagiego zdjęcia i odpowiedzieć na pytanie, co lubię w łóżku – relacjonował na łamach „Wysokich Obcasów” Piotr Czaykowski.

Źródło: „Wysokie Obcasy”

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również