Internet obiega ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka Staraka. Jest na nim z żoną

Internet obiega ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka Staraka. Jest na nim z żoną Źródło: .

Piotr Starak zaginął po wczorajszym wypadku na jeziorze Kisajno, koło Giżycka. Akcją poszukiwawczą żyje obecnie cała Polska, a Internet obiega ostatnie wspólne zdjęcie producenta filmowego. Towarzyszy mu na nim żona, słynna prezenterka, Agnieszka Woźniak-Starak.

Piotr Starak jest obecnie poszukiwany przez cały sztab policji. Słynny producent zaginął po tragicznym wypadku, do jakiego doszło podczas pływania motorówką po jeziorze Kisajno koło Giżycka. Do tej pory nie udało się ustalić, co stało się z celebrytą. Internet obiega natomiast ostatnie zdjęcie producenta, na którym pozuje ze swoją żoną.

Piotr Starak nadal nie został odnaleziony

Piotr Starak pływał nocą motorówką po jeziorze, kiedy doszło do nieszczęśliwego wypadku. Łódka przechyliła się podczas skrętu, a producent i towarzysząca mu 27-latka. wpadli do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu, a poszukiwania celebryty nadal nie odniosły żadnych skutków. 

Policja nad ranem wznowiła całą akcję i zaangażowała dodatkowe jednostki, które mają pomóc w odnalezieniu gwiazdora. W związku z całą sytuacją, bardzo popularne stało się w Internecie ostatnie zdjęcie producenta. Pozuje na nim z żoną, sławną prezenterką TVP, Agnieszką Woźniak-Starak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatnie zdjęcie producenta

Tajemniczym zaginięciem Piotra Woźniaka-Staraka żyje obecnie cała Polska. Policja i specjalne służby wykorzystujące łodzie z sonarami, przeczesują jezioro Kisajno. Póki co nie udało się odnaleźć mężczyzny. Żona poszukiwanego celebryty z pewnością jest teraz w rozpaczy i zamartwia się o los swojego ukochanego. 

W Internecie króluje obecnie ostatnie zdjęcie producenta, które zostało opublikowane 4 dni temu na oficjalnym profilu jego partnerki, Agnieszki Woźniak-Starak. Na fotografii widać uśmiechniętą parę, która pozuje w garderobie prezenterki podczas Top of the Top Sopot Festival 2019. Nikt nie spodziewał się, że być może będzie to ostatnia publikacja z udziałem słynnego producenta. 

Dzisiaj grzeje: Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2.Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Poszukiwania trwają, a wszyscy mają wciąż nadzieję na to, że uda się odnaleźć 39-letniego celebrytę całego i zdrowego. Warto przypomnieć, że Piotr Woźniak-Starak brał udział w tworzeniu takich filmów jak: "Bogowie" czy "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" i jest on obecnie jednym z najbogatszych Polaków. 

Źródło: Instagram/Piotr Woźniak-Starak

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Zosia i Malwinka, dwójka sześcioraczków czekają już tyle miesięcy. Tylko one nadal pozostają pod opieką krakowskich lekarzy

Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Następny artykuł