Piotr Rybak, Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki razem! Bardzo niewygodne zdjęcie

Piotr Rybak, Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki razem! Bardzo niewygodne zdjęcie

Piotr Rybak w ostatnich dniach znalazł się na ustach wszystkich Polaków. Tym razem za sprawą demonstracji w 74. rocznicę wyzwolenia Obozu Auschwitz. Jego sylwetka budzi coraz większe kontrowersje, a wpływy polityczne mogą sięgać bardzo daleko. Do sieci trafiło zdjęcie, w którym skrajny prawicowiec stoi w jednym rzędzie ze Zbigniewem Ziobro i Patrykiem Jakim.

Piotr Rybak podejmuje działania, które przynoszą mu bardzo złą sławę. Swojego czasu został nawet nazwany przez "Gazetę Wyborczą", "naczelnym antysemitą RP". O Rybaku ponownie zrobiło się głośno w związku z demonstracją przeprowadzoną przez tzw. narodowców, w 74. rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego. Chociaż prokuraturze zlecono już pracę w tej sprawie, to wiele osób zastanawia się, czy przyniesie to jakiekolwiek skutki. Szczególnie, jeśli spojrzy się na jego związki z ważnymi politykami. W sieci pojawiło się jego wspólne zdjęcie ze Zbigniewem Ziobrą i Patrykiem Jakim.

Piotr Rybak, Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki na jednym zdjęciu. Co łączy działacza z politykami prawicy?

Piotr Rybak ma na swoim koncie wiele przewinień, które były jawnymi przejawami antysemityzmu. Wystarczy wspomnieć spalenie kukły przedstawiającej Żyda, do którego doszło na wrocławskim rynku w listopadzie 2016 roku. Koneksje polityczne kontrowersyjnego działacza zostały uwypuklone w 2014 roku, kiedy pojawił się na konwencji partii Zbigniewa Ziobry. Bardzo ciepło wypowiadał się wówczas na temat nowej siły politycznej. Piotr Rybak pozdrowił wówczas wszystkich członków Solidarnej Polski w imieniu Pawła Kukiza. To właśnie z tej konwencji pochodzi wspólne zdjęcie z obecnym ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym Zbigniewem Ziobrą oraz wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim. Cała trójka została uwieczniona na jednej scenie, kiedy oddawała się radosnym śpiewom.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Wielu obserwatorów sceny politycznej zwraca uwagę na bardzo pobłażliwe zachowanie podległej Ziobrze prokuratury po spaleniu kukły Żyda przez Rybaka. Wnioskowano wówczas jedynie o prace społeczne, na co nie zgodził się sąd. Chociaż zarządzono karę ograniczenia wolności dla mężczyzny, to działacz mógł odsiadywać ją w domu na zasadach dozoru elektronicznego. - 1) W 2014 r. śpiewa razem z Z.Ziobro na konwencji Solidarnej Polski. 2) W 2015 r. pali kukłę Żyda. 3) Prokuratura Z. Ziobro nie chce kary więzienia dla Rybaka, którą nakłada sąd. Oto jak prorządowe media budowałyby teorie spiskowe, gdyby na zdj. był jakiś krytyk PiS - napisał na Twitterze Marek Tatała. W takim wypadku pojawia się wiele głosów, które stwierdzają, że i tym razem nie dojdzie do faktycznego ukarania Piotra Rybaka. piotr rybak ziobro i jaki na zdjęciu twitter.com/olejnik_lukasz1/status/1089616636628344832 ZOBACZ TAKŻE
  1. Nagłe spotkanie PiS Kaczyńskiego. Macierewicz wezwany na dywanik 
  2. Ją też dzisiaj zatrzymano! To ona zabroniła harcerzowi odczytać apel w Gdańsku 
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News