Piotr Rubik pokazał swoje dzieci na Hawajach. Opadły nam szczęki

Piotr Rubik pokazał swoje dzieci na Hawajach. Opadły nam szczęki Źródło: Fot. Instagram/Piotr Rubik

Piotr Rubik w końcu zdecydował się pochwalić swoimi dziećmi. Wraz z rodziną odpoczywa na Hawajach, skąd wysyła zachwycające zdjęcia. Wszystkim opadły szczęki na ten widok.

Piotr Rubik przez lata był najsłynniejszym polskim kompozytorem, którego hity uwielbiały miliony. Cieszył się gigantyczną popularnością i znali go wszyscy, już od kilku lat jednak nie występuje przed kamerami i sporadycznie tylko pojawiają się informacje dotyczące jego działalności muzycznej. Choć jego złota era już minęła, tłumy wciąż na bieżąco obserwują jego życie prywatne i śledzą profile w mediach społecznościowych.

Tam muzyk chętnie dzieli się z fanami ważnymi dla siebie chwilami, teraz jednak zaskoczył wszystkich. Piotr Rubik właśnie wyjechał z rodziną na wakacje na Hawaje, skąd opublikował zachwycające zdjęcie ze swoimi dziećmi. Są już tak duże, że wszystkim opadły szczęki z wrażenia.  

Piotr Rubik pochwalił się swoimi córeczkami na Instagramie

Piotr Rubik jest ze swoją żoną Agatą od 2008 roku i od samego początku panuje przekonanie, że tworzą oni jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Mają razem dwie córeczki: 10-letnią Helenę oraz 4 lata młodszą Alicję. 

Para nie ukrywa, że córeczki są ich oczkiem w głowie i na każdym kroku podkreślają wielkie przywiązanie i radość płynącą z każdej chwili spędzonej razem. Teraz Piotr Rubik postanowił pochwalić się wszystkim swoimi wakacjami na Hawajach, jednak to nie boskie widoki, a dzieci muzyka zachwyciły wszystkich odbiorców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

Fani nie mogą uwierzyć, że dziewczynki są już tak duże

Opublikowane fotografie natychmiast zdobyły setki reakcji oraz dziesiątki komentarzy, a wszyscy zgodnie najbardziej zdziwieni byli tym, jak duże już są córeczki Rubików. Rzeczywiście od czasu, gdy bywały z nim na salonach i imprezach, bardzo urosły i teraz niesamowicie przypominają tatę. 

- Jakie one już są duże, no nie wierzę. Pamiętam, jak widziałam je w telewizji jakiś czas temu i wyglądały zupełnie inaczej. Nieprawdopodobne, jak szybko urosły - napisała fanka. 

- Prześliczne dziewczyny panie Piotrze, musi być z nich pan dumny - dodaje kolejna. 

- Wyglądają zupełnie jak pan! Identyczne i śliczne - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News