Kraśko chamsko zwyzywany pod TVN. "Won stąd!"

Kraśko chamsko zwyzywany pod TVN. "Won stąd!" Źródło: fot.youtube.com/pudelek

Piotr Kraśko spotkał się w ostatnią niedzielę z bardzo nieprzyjemną sytuacją w trakcie wyjazdu z parkingu przy siedzibie stacji. Popularny prowadzący został zaatakowany wyzwiskami przez jedną z mieszkanek Warszawy. To, co usłyszał, jest wstrząsające.

TVN jest miejscem, w którym Piotr Kraśko pracuje już od trzech lat. Popularny prowadzący, który w przeszłości związany był z polityczną redakcją Telewizji Publicznej w konkurencyjnej stacji, przebranżowił się i został jedną z twarzy formatu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. W niedzielę, opuszczając miejsce swojej pracy, dziennikarz spotkał się z atakiem ze strony jednej z warszawianek, która w ostrych słowach postanowiła zaatakować dziennikarza.

TVN sprawił, że Piotr Kraśko został znienawidzony?

W momencie, w którym Piotr Kraśko pracował w TVP, cieszył się wielkim uznaniem ze strony fanów polskiego dziennikarstwa. Prowadzący był twarzą najpopularniejszego pionu informacyjnego Polsce, a także pracował jako korespondent. Kraśko był w Iraku, relacjonował ostatnie chwile papieża Jana Pawła II, a także brał udział w najważniejszych wydarzeniach ostatniego 20-lecia naszego kraju. Od kiedy mężczyzna opuścił Telewizję Publiczną, co było spowodowane zmianami w polityce stacji, a także osobą Jacka Kurskiego, na jego głowę zaczęła spadać wielka krytyka ze strony fanów, a także krytyków jego talentu, którzy zaznaczali, że mężczyzna zaprzepaszcza swój talent na prowadzenie formatu śniadaniowego. Możliwe, że podobne emocje towarzyszyły mieszkance stolicy Polski, która obraziła Kraśkę pod siedzibą telewizji, w której pracuje. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Nietypowy atak na dziennikarza

Ostatnia niedziela nie zapowiadała niczego niezwykłego w życiu Piotra Kraśki. Popularny dziennikarz po swojej zmianie w telewizji został przyuważony przez grupkę fanów, która zatrzymała go na parkingu i poprosiła o zdjęcia i autografy. Całemu zajściu zaczęła przyglądać się jedna z pieszych, która postanowiła śledzić Kraśkę i wygarnąć mu, co o nim sądzi. - Won stąd - usłyszał dziennikarz od kobiety. W momencie, w którym dziennikarz opuścił swój samochód, zaczął słyszeć różnorodne wyzwiska pod swoim adresem. Nie brakowało okrzyków wypraszających dziennikarza z terenu parkingu, jak też nazywania go komunistą. Na szczęście, gwiazdor telewizji nie dał się sprowokować i uniknął konfrontacji z rozwścieczoną kobietą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Czy Kuba Wojewódzki w końcu się ożeni? Poznajmy kobiety słynnego showmana
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom zachwyca
  3. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek
  4. Justyna Żyła totalnie odleciała! O tym, co wyprawia mówią już wszyscy
  5. Skandal w brytyjskim pałacu. Królowa kazała księżnej WYPROWADZIĆ SIĘ
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pudelek   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News