Fanów zamurowało. Gwiazdor DDTVN z żoną podjęli decyzję o rozwodzie

Fanów zamurowało. Gwiazdor DDTVN z żoną podjęli decyzję o rozwodzie Źródło: Dzień Dobry TVN

Uwielbiany prezenter DDTVN podjął wraz z żoną wyjątkowo ważną decyzję, która zaskoczyła tysiące Polaków. Gwiazdor telewizji postanowił poinformować, że zdecydował się na rozwód. Fani nie spodziewali się takiego wyznania ze strony znanego dziennikarza. Niejednego zamurowało, dopóki nie wytrwali do końca oświadczenia.

Prezenter DDTVN poinformował wraz z żoną o bardzo ważnej informacji. W pierwszej chwili przeraziła ona wszystkich obserwujących, jednak jeszcze ciekawsze są wytłumaczenia znanego dziennikarza. Piotr Kraśko wraz z Karoliną Ferenstein-Kraśko postanowił ogłosić ważną decyzję o rozwodzie, którego nie spodziewał się zupełnie nikt. Dziennikarz i jego żona uchodzili za wyjątkowo zgraną parę, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. 

Oboje wystosowali w tej sprawie oświadczenie, które ukazało się na Instagramie żony dziennikarza. W krótkim czasie zdobyło ono dużą popularność. Pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony fanów obu małżonków, którzy chwalili ich decyzję. Rzadko możemy być świadkami tak śmiałych deklaracji na forum publicznych, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem.

Prezenter DDTVN podjął decyzję o rozwodzie

Dzisiaj w popularnym serwisie społecznościowym ukazało się oświadczenie Karoliny Ferenstein-Kraśko, które zostało wystosowane w zgodzie z mężem. Już w pierwszym zdaniu możemy dowiedzieć się, że oboje zdecydowali się na rozwód, co było sporym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się bowiem, że Piotr Kraśko może mieć jakiekolwiek problemy rodzinne.

Mężczyzna uchodził za człowieka sukcesu, także tego prywatnego. Wiele osób zdawało sobie sprawę, że dziennikarz czuje się szczęśliwy, bo od wielu lat jest w udanym związku. Z Karoliną Ferenstein ślub wziął w 2008 roku, para doczekała się trójki dzieci, a Kraśko mógł uważać się za spełnionego. Tym bardziej nikt nie spodziewał się tak nietypowej deklaracji w mediach społecznościowych.

Para poinformowała, że decyduje się na rozwód. Wiele osób nie kryło zdziwienia, a wręcz przerażenia po słowach celebrytów, jednak po chwili wszystko zostało wyjaśnione. Ci, którzy wyobrazili sobie rozstanie dziennikarza z żoną, mogli odetchnąć z ulgą. 

Piotr Kraśko z ważną deklaracją

- Podjęliśmy z Piotrem rodzinne poważne postanowienie! Rozwód... ale nie taki, na jaki ci mniej przychylni od dawna liczą. Na świecie co minutę zużywamy milion plastikowych reklamówek, każda z nich jest średnio używana przez 25 minut, a do rozłożenia potrzebuje 450 lat! Koniec „ery plastiku” w naszym domu i mojej firmie - pisze fanom Karolina Ferenstein-Kraśko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uda się Wam. Stare nieekologiczne przyzwyczajenia! Tak, żyjemy po to by kreować ten świat. Brawo! - pisze obserwująca, której bardzo podoba się pomysł żony znanego dziennikarza.

Trzeba przyznać, że parze udało się nabrać obserwujących, skupiając ich zainteresowanie, by następnie powiadomić o ważnej sprawie, która może uratować naszą planetę. Wypada jedynie pochwalić ten szalony pomysł.

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Anna Mucha TYM zdjęciem wywołała burzę. Fani ogłosili ją: "Najpiękniejszą Polką". Zasłużyła?
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?

źródło: Plejada

Następny artykuł