Piotr Kijanka odnaleziony? Tragiczny finał poszukiwań

Piotr Kijanka odnaleziony? Tragiczny finał poszukiwań

Piotr Kijanka jest poszukiwany od wielu tygodni. Krakowska policja dokonała właśnie makabrycznego odkrycia. Trwa akcja służb.

Strażacy z Krakowa próbują właśnie wyłowić z Wisły zwołoki mężczyzny. Szacuje się, że miał on około 30 lat. Krakowscy policjanci poinformowali, że ciało znaleziono w okolicy stopnia Dąbie. ZOBACZ TAKŻE: O tym nikt nie wiedział. Koszmar żony Piotra Kijanki

Czy to Piotr Kijanka?

To właśnie tam pod koniec stycznia poszukiwano Piotra Kijanki, który był widziany w tym miejscu 6 stycznia. Od tamtego czasu ślad po nim się urwał. Najbliżsi desperacko poszukują wieści o zaginionym. - Ciało nie zostało jeszcze wyłowione. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że zwłoki znajdowały się w wodzie dłuższy czas. To nie jest osoba, która wpadła do Wisły niedawno. Trwają działania mające na celu potwierdzenie tożsamości tej osoby. Na miejscu jest też prokurator - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Sebastian Gleń, rzecznik prasowy policji w Krakowie. ZOBACZ TAKŻE: Sprawa Piotra Kijanki rozwiązana? Policja ujawniła nowe nagranie 6 stycznia Piotr Kijanka razem z przyjaciółmi udał się do restauracji w Krakowie, by wspólnie świętować urodziny swojej żony. Mężczyzna opuścił towarzystwo w okolicach godziny 23:30 i zaczął podążać w kierunku domu, od którego dzieliły go dwa kilometry. Nie dotarł jednak na miejsce.
 
ZOBACZ TAKŻE: Piekielnie ważny apel policji do wszystkich Polaków ws. Piotra Kijanki! UDOSTĘPNIAJCIE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News