Źle się dzieje z Fronczewskim. Nie może się otrząsnąć po śmierci ukochanej osoby

Źle się dzieje z Fronczewskim. Nie może się otrząsnąć po śmierci ukochanej osoby

Piotr Fronczewski przeżywa ostatnio kryzys w swoim życiu. Cały czas nie otrząsnął się po śmierci bliskiej mu osoby. Bliscy bardzo się o niego martwią.

Piotr Fronczewski jeszcze nie otrząsną się z żałoby. Bardzo ciężko ją znosi. Jego znajomi wraz z rodziną bardzo martwią się o jego stan psychiczny. Aktor popadł w depresję i stracił cały zapał do pracy. Jego ukochana mama zmarła w listopadzie zeszłego roku. Śmierć rodzica nigdy nie jest łatwa. Pomimo czasu aktor nadal nie wrócił do siebie.

Piotr Fronczewski nie może otrząsnąć się po stracie matki, popadł w depresję

Aktor był osobą pogodną, oddaną pracy i lubiącą wyzwania. Mimo to odrzucił już dwie role teatralne. Ból po śmierci mamy nadal nie pozwala mu wrócić do normalnego życia. Był z nią bardzo związany. Nawet gdy zachorowała, to wraz z żoną zaopiekowali się nią. Nawet przez myśl mu nie przeszło, aby oddać mamę do domu opieki. Kobieta zmarła w wieku 104 lat. Jest to bardzo sędziwy wiek, ale nigdy nie jest się przygotowanym na śmierć najbliższej sercu osoby. A jak wiadomo jeszcze ciężej rozstać się z osobą, z którą spędziło się tyle czasu. Aktor nigdy nie urywał, jak bardzo ważna jest dla niego rodzina.  - Przez myśl mi nawet nie przeszło, że mogę ją zostawić, że mogę ją umieścić nawet w najlepszym domu opieki. Myślę, że jest tak, jak być powinno - mówił aktor. Nie jest to jednak jedyne z jego zmartwień. Dodatkowych zmartwień dodają mu problemy małżeńskie jego córki, która zdecydowała się na separację. Zrezygnował ostatnio również z ukochanej pasji, jaką są motocykle. Po 4 latach zdecydował się na sprzedaż swojej maszyny. W tym wypadku zdecydowanie mogłaby mu pomóc w pozbyciu się negatywnych myśli. Znajomi aktora widzą problem, również duży problem w jego rezygnacji z pracy i utratą entuzjazmu. Martwią się, że to początki poważnej depresji. Uważają, że gdyby podjął się jakiejś ciekawej roli pomogłoby mu, to pogodzić się ze stratą mamy. Niestety aktor jak na razie nie myśli nad powrotem do pracy. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do formy. Zobacz także:
  1. Oficjalny i ostateczny raport. W końcu wiadomo co zabiło Magdę Żuk
  2. „Stała się rzecz straszna”. Jaruzelska ujawnia nieznane dotąd fakty
  3. Marta Kaczyńska ogromnie cierpi. Wstrząsające wyznanie
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News