Zawiodło go serce. Przyjaciel Fronczewskiego przerwał milczenie

Zawiodło go serce. Przyjaciel Fronczewskiego przerwał milczenie

Piotr Fronczewski jest jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów. Fani byli więc niezwykle zaniepokojeni, kiedy okazało się, że artysta trafił do szpitala. Dziś wiemy już na szczęście, jak dokładnie czuje się gwiazdor.

Fronczewski skupia się w ostatnim czasie przede wszystkim na teatralnych występach. Kiedy więc cześć spektakli z jego udziałem została odwołana, widzowie koniecznie chcieli dowiedzieć się, z jakiego powodu ich sceniczny ulubieniec trafił pod opiekę lekarzy. Dziś wiemy już, że najpewniej chodziło o serce.

Piotr Fronczewski trafił do szpitala

Sprawę skomentował więc właśnie Krzysztof Kowalewski, z którym Fronczewski współpracuje obecnie nad jedną z teatralnych sztuk. Aktor zapewnił, że obaj już wkrótce będą mogli powrócić do artystycznej pracy. - Piotrek jest zdrowy i wkrótce zobaczymy go na scenie - powiedział Kowalewski w rozmowie z mediami.

Aktora zawiodło jego serce

- Rozmawiałem z Piotrkiem kilka razy i zapewnił mnie, że czuje się dobrze. Po niedyspozycji nie ma śladu. W szpitalu był krótko i, o ile wiem, przeszedł zwykłe kontrolne badania - dodał także znany artysta. - Po wakacjach wracamy do pracy - zapewnił ostatecznie, uspokajając widzów, którzy z niecierpliwością czekali na informacje na temat stanu zdrowia Piotra Fronczewskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor DDTVN stracił pracę! W tle problemy rodzinne
  2. Największy gwiazdor disco polo ujawnił ile zarabia. Spadniecie z krzeseł
  3. Burza w sieci, chodzi o seks-taśmę legendarnej wokalistki. Gejowska afera w tle
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News