Najpierw Królikowski, teraz on. Konieczna była operacja, niiepokojące wieści o Piotrze Fronczewskim

Najpierw Królikowski, teraz on. Konieczna była operacja, niiepokojące wieści o Piotrze Fronczewskim Źródło: Instagram/W rytmie serca official

Piotr Fronczewski miał ostatnio problemy zdrowotne, potrzebował pilnej operacji. Lekarze sami stwierdzili, że aktor zgłosił się w ostatniej chwili. Fani byli poważnie zaniepokojeni.

Piotr Fronczewski to prawdziwa, wciąż aktywna legenda polskiego aktorstwa. Znany z ikonicznych ról, odgrywania znanych serialowych postaci, dubbingu, a w swoim dorobku ma nawet kultową muzykę tworzoną pod pseudonimem Franek Kimono.

Niestety, ostatnio 73-latek miał kłopoty zdrowotne. Jest on kolejnym aktorem, który w ostatnich dniach miał poważne problemy zdrowotne. Po Pawle Królikowskim i Tomaszu Stockingerze, poważne problemy zdrowotne dotknęły Piotra Fronczewskiego.

Piotr Fronczewski przeszedł niedawno operację serca. To jednak nie koniec

Pierwsze niepokojące objawy pojawiły się jeszcze w 2018 roku. Wtedy też do mediów trafiły doniesienia o jego kłopotach z sercem oraz wymaganej operacji. Piotr Fronczewski jednak był na tyle pochłonięty swoją pracą, że odkładał zabieg w czasie. Gdy w końcu zjawił się w szpitalu, lekarze powiedzieli mu, że zgłosił się dosłownie w ostatniej chwili. Wtedy zdał sobie sprawę, że zrobienie sobie przerwy bardziej mu pomoże, niż zaszkodzi.

- Miałem dłuższą przerwę, która trochę wynikała z potrzeby wyciszenia. Przystanek samotność na żądanie jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli właśnie jest na żądanie. Ale uprawiam taki zawód, który nie pozwala odpocząć. Jeśli tylko człowieka chcą, potrzebują i zapraszają, to chce się grać do końca. To uzależnia - mówił w wywiadzie Piotr Fronczewski.

Teraz aktora czeka kolejna operacja. Zdjęto z afisza jego sztukę teatralną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor zdecydował się, że drugi raz nie popełni tego błędu i nie będzie odkładał operacji na później. Gdy tylko w serialu Polsatu "W rytmie serca" trafiła się przerwa, poprosił o zdjęcie swojego spektaklu z afisza w teatrze. Piotr Fronczewski chce wykorzystać przerwę na poddanie się operacji ortopedycznej, aby stracić jak najmniej ze swojej pracy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Fani byli z początku nieco zaniepokojeni doniesieniami o odwołaniu spektakli z udziałem legendarnego aktora. Jednak informacje o tym, że Fronczewski bardzo dba o swoje zdrowie, nieco ich uspokoiły. Wielbiciele jego talentu mają nadzieję, że leczenie przebiegnie pomyślnie i aktor szybko wróci na ekran oraz deski teatru.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów
  4. Zacznie się już za kilka godzin, będzie niebezpiecznie. Specjaliści ostrzegają, niszczycielska siła cyklonu uderzy w Polskę
  5. Spożywała obiad z przyszłym zięciem. Niedługo potem odkryła zdjęcie, które jej córka musiała koniecznie zobaczyć przed ślubem
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News