Wielka strata dla aktora. Potwierdziły się doniesienia o Piotrze Fronczewskim

Wielka strata dla aktora. Potwierdziły się doniesienia o Piotrze Fronczewskim Źródło: youtube.com Polsat

Piotr Fronczewski długo czekał na kolejną szansę, by ponownie zostać gwiazdą szklanego ekranu. Media obiegły właśnie bardzo smutne informacje, fani popularnego aktora są załamani. To ogromna strata.

Piotr Fronczewski przez wiele lat wcielał się w rolę głowy rodziny w niemal kultowym już serialu Polsatu "Rodzina zastępcza", który przyniósł mu ogromną popularność i sympatię widzów. Aktor długo czekał na kolejną produkcję, dzięki której ponownie stanie się gwiazdą szklanego ekranu. Media właśnie obiegły smutne informacje, fani artysty są załamani.

Piotr Fronczewski stracił pracę, stacja zrezygnowała z serialu

Zdjęcia do serialu "Rodzina zastępcza" zakończyły się w 2009 roku, a Piotr Fronczewski długo czekał na kolejną znaczącą rolę w telewizyjnej produkcji. Przypominał o sobie widzom seriali dopiero w 2017 roku, kiedy dołączył do obsady polsatowskiego "W rytmie serca", w którym wcielił się w rolę doktora Michała Zycha, właściciela przychodni w Kazimierzu Dolnym. Niestety, media właśnie obiegły smutne informacje, producenci rezygnują z prac nad kontynuacją show.

Polsat podjął decyzję o zaprzestaniu prac nad kolejnymi odcinkami serialu "W rytmie serca". Jednym z powodów miała być zaawansowana ciąża Barbary Kurdej-Szatan i jej urlop macierzyński, który chwilowo wykluczy aktorkę z aktywności zawodowej, a bez jej udziału twórcy serialu nie wyobrażają sobie jego kontynuacji. Stacja chce skupić się na nowych produkcjach, ale widzowie nie zobaczą w nich Piotra Fronczewskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Fronczewski stracił pracę, aktor jest w trudnej sytuacji

Dla popularnego aktora, nagła utrata pracy oznacza poważny ubytek w budżecie. Jak donosi "Super Express", gwiazdor za swoją rolę w serialu miał dostawać wynagrodzenie roczne w wysokości 200 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Ministerstwo apeluje. Jedna rzecz ma zapewnić, że obostrzenia nie wrócą

Z powodu pandemii wciąż wstrzymana zostaje również praca teatrów, a choć aktor jest również twarzą kampanii reklamowej jednej z firm oferujących chwilowe pożyczki, z powodu kryzysu również w tej branży odnotowuje się drastyczne cięcia kosztów. Gwiazdor z dnia na dzień został więc praktycznie bezrobotny, a fani bardzo martwią się o swojego ulubieńca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Alaluna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News