Piotr Fronczewski rok temu walczył o życie. Teraz spotkał go kolejny dramat

Piotr Fronczewski rok temu walczył o życie. Teraz spotkał go kolejny dramat Źródło: TRICOLORS/East News

Piotr Fronczewski znów ma powody do zmartwień. Gdy wszystko wskazywało na to, że po długiej i wyczerpującej walce o życie, w końcu może odetchnąć z ulgą, a najmniej oczekiwanym momencie spadł na niego kolejny dramat. Fani będą zdruzgotani.

Piotr Fronczewski ma za sobą naprawdę trudne przeżycia. Rok temu gwiazdor cudem uniknął śmierci, co kosztowało go długą i wyczerpującą rekonwalescencję. Przez kilka miesięcy mógł jednak znów cieszyć się życiem i całego siebie oddawać pasji, czyli aktorstwie. Z wielką przyjemnością podejmował się kolejnych zleceń, aż nagle sielanka dobiegła końca. Media donoszą o kolejnym koszmarze, z jakim przyszło mu się zmierzyć.

Po długiej walce o życie Piotr Fronczewski znów przeżywa dramat 

Z doniesień Pomponika wynika, że od jakiegoś czasu coraz większym uznaniem w oczach widzów cieszy się nowy serial Polsatu "W rytmie serca". Jedną z głównych ról gra w nim Barbara Kurdej-Szatan, która obecnie jest zmuszona zwolnić zawodowe tempo, a już niebawem, na jakiś czas, zupełnie odstawić je na dalsze tory. Aktorka jest bowiem coraz bliżej porodu. Okazuje się, że jeśli mówić o "W rytmie serca", bez Basi czy z nią, stacja nie zdecydowała jeszcze czy serial będzie kontynuowany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak informuje Pomponik, Polsat stawia na dwie nowe produkcje i jeżeli odniosą one sukces, "W rytmie serca" najprawdopodobniej nie wróci już do ramówki. Taka decyzja będzie prawdziwym ciosem dla Piotra Fronczewskiego, również grającego w tym serialu. Wcielanie się w postać doktora Zycha przynosiło mu rocznie około 200 tysięcy dochodu. Oznacza to, że jeżeli "W rytmie serca" zostanie zdjęte z anteny, Fronczewski straci jedno z głównych źródeł swojego zarobku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

2. Pierwsze objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić

Po problemach z poprzedniego roku, gdy wykryto u niego poważne problemy z sercem, a on wymagał długiego i kosztownego leczenia, powrót na plan był dla niego odskocznią i możliwością zapomnienia o całym koszmarze. Nie da się oczywiście zaprzeczyć, że równie ważne są dla Fronczewskiego kwestie finansowe, a praca w hicie Polsatu pozwoliła mu odetchnąć z ulgą. Teraz znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fasolka szparagowa z bułką tartą jest ukochanym letnim daniem wielu osób. Niektórzy dodają do niej jeszcze 2 nietypowe składniki
  2. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Antoni Szarmach
  4. Gwiazda serialu uwielbianego przez Polaków oskarżona o gwałt na 3 kobietach. Ma poważne kłopoty
  5. Większość Polaków popełnia fatalny błąd podczas mycia truskawek. Przez niego stają bardzo szkodliwe, lepiej zmienić metodę
  6. Klinika onkologiczna wstrzymuje przyjęcia nowych pacjentów. Odnotowano koronawirusa u kilkunastu osób

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News