Okrutna choroba wyniszcza Piotra Fronczewskiego. Z całego serca współczujemy

Okrutna choroba wyniszcza Piotra Fronczewskiego. Z całego serca współczujemy Źródło: TRICOLORS/East News

Piotr Fronczewski mocno podupadł na zdrowiu. Choć wciąż pozostaje aktywny zawodowo okazuje się, że okropna choroba wyniszcza go coraz bardziej. Fani są zmartwieni losem swojego ulubieńca, nikt nie miał pojęcia, że jest aż tak źle.

Piotr Fronczewski od lat utrzymuje swoją pozycję w czołówce najwybitniejszych polskich aktorów. Mimo iż zdecydowana większość sympatyków kojarzy go głównie z "Rodziny zastępczej" gwiazdor ma na swoim koncie szeroki wachlarz innych angaży, których zresztą stale przybywa. 74-latek od samego początku jednak sukcesywnie oddziela swoje życie zawodowe od prywatnego, dlatego nawet najwięksi fani niewiele wiedzą o tym, jak wszystko wygląda za kulisami. Nieoczekiwanie jakiś czas temu w mediach pojawiły się porażające informacje na jego temat. Chodzi o problemy zdrowotne. 

Nie jest dobrze. Piotr Fronczewski zmaga się z okrutna chorobą 

Nie tak dawno gwiazdor wyznał w jednym z wywiadów, że ponad rok temu doznał ataku serca, po czym natychmiast trafił do szpitala, gdzie z kolei lekarze przeprowadzili długą i ryzykowną operację. Od tego czasu z jego zdrowiem nie jest najlepiej. 

- Byłem w kinie, gdy poczułem, że coś dzieje się w mojej klatce piersiowej. Pierwszy atak był agresywny... Nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami - mówił na łamach programu "Nie ZŁY Pacjent", cytowany przez Interię. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chociaż aktor nie czuje się najlepiej i zmaga się m.in. z napadowymi migotaniami przedsionków przyznaje, że do wielu rzeczy zdążył się już przyzwyczaić, dlatego nie zamierza rezygnować z pracy. Nie wyobraża sobie życia bez aktorstwa, zatem jasno oznajmił, że zamierza grać do końca swoich ostatnich dni. 

- Aktorstwo jest jak narkotyk, więc dopóki reżyserzy będą mnie zapraszali, zamierzam grać, bo jestem... uzależniony - wyznał w programie - Nie ukrywam, że nie mam już potrzeby pracowania i informowania o swojej obecności za wszelką cenę, ale jednak nie zamierzam rezygnować z pracy - dodał w programie Nie ZŁY Pacjent", cytowany przez Interię.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do Polaków za granicą. Właśnie wprowadzono obostrzenia, trzeba wiedzieć

2. Sanepid zamyka kolejne kąpieliska nad Bałtykiem. Powodem nie jest jednak koronawirus, lecz inne zagrożenie
3.Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Ireneusz Szustak

Sympatycy są szczerze zmartwieni stanem zdrowia ulubieńca. Nie mieli pojęcia, że sytuacja jest aż tak poważna. Jednocześnie nie potrafią ukryć zadowolenia wiedząc, że Fronczewski nie zamierza schodzić ze sceny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prezydent odebrał telefon, nagle Agata Duda wyrwała mu urządzenie i powiedziała jedno zdanie. Miała dość
  2. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kolejnym McDonaldzie. Sanepid pilnie szuka klientów
  3. Pilne ostrzeżenie GIS. Dotyczy wszystkich osób po 65. roku życia, trzeba uważać
  4. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Zakażony ksiądz i kilkunastu podopiecznych
  5. Pieniądze popłyną na konta kolejnej grupy. Rząd pracuje nad wsparciem finansowym

Źródło: Interia 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News