Piotr Fronczewski romans
wikipedia
Aneta Wasilewska - 14 Stycznia 2020

Piotr Fronczewski długo żałował. O swoim romansie ze słynną aktorką opowiedział dopiero po latach

Piotr Fronczewski zwlekał wiele lat, by podzielić się tym wyznaniem. Po latach zdobył się jednak na odwagę, by opowiedzieć o romansie ze słynną aktorką. Bardzo długo żałował tego, co się wydarzyło.

Piotr Fronczewski więził w sobie wiele lat prawdę o zdarzeniach, których żałuje najbardziej na świecie. Jednak kiedy zdobył się na odwagę, by o nich opowiedzieć, nikt nie mógł uwierzyć, że jeden z czołowych polskich aktorów miał romans.

Piotr Fronczewski wiele lat zwlekał z wyznaniem prawdy

Viki Gabor długo nie zapomni słów KukulskiejNatalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomniCzytaj dalej

Piotr Fronczewski jest jednym z najbardziej rozpoznawanych i utalentowanych aktorów w Polsce. Każda produkcja z jego udziałem wiąże się z wielkim sukcesem, aktor zaś znany jest ze świetnego doboru ról, które odgrywa. Chociaż praca jest istotną częścią jego życia, to jednak sprawy prywatne częściej znajdują się na językach widzów.

Aktor od 1974 roku związany jest ze swoją żoną Ewą, para doczekała się dwóch pięknych córek, więc gdy pojawiło się wyznanie, że Piotr Fronczewski ma romans, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaRodzina przywiązała psa do zlewu i się wyprowadziła. Powód nie mieści się w głowieCzytaj dalej

- W pewnym momencie postanowiłem wszystko żonie powiedzieć, rozstać się, dogadać kwestię opieki nad córkami, usankcjonować tę całą sytuację. Powiedziałem Ewie o wszystkim. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana - wyznał w wywiadzie Piotr Fronczewski.

Z kim Piotr Fronczewski miał romans?

Piotr Fronczewski wyznał, że miał romans z Joanną Pacułą, którą poznał na planie serialu "07 zgłoś się". Polska aktorka w momencie sekretnego związku z Fronczewskim miała 19 lat. Żona Piotra Fronczewskiego wybaczyła mu zdradę, para jest ze sobą do dzisiaj.

Dzisiaj grzeje:

1. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń, ukrywano je latami

2. Nie mieli żadnych szans, wszyscy zginęli na miejscu. Bolesne wiadomości płyną z centralnej Polski

- Stało się. Wydarzyło się zło. Tyle. A jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I tak się jakoś stało - wyjawił prawdę o romansie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

Domowe trikiPrzenigdy nie wyrzucaj papierowych opakowań po jajkach. Można je wykorzystać w fenomenalny sposóbCzytaj dalej

źródło: msn

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News