Piotr Fronczewski stan zdrowia
East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 6 Maja 2020

Smutne wiadomości o Piotrze Fronczewskim. Chodzi o jego zdrowie, nie tak miała się zakończyć operacja

Po operacji Piotr Fronczewski miał wrócić do zdrowia. Jednak okazało się, że proces ten będzie bardziej skomplikowany, niż wcześniej przewidywali lekarze. Popularny aktor, jak donosi portal Pomponik.pl, mierzy się teraz z kolejnymi problemami. O trudnej sytuacji artysty miał poinformować jego kolega z teatru. Wszyscy fani talentu Fronczewskiego będą czekali teraz na dalszy bieg wydarzeń, wierząc w szczęśliwe zakończenie.

Piotr Fronczewski już za życia stał się postacią kultową w polskim środowisku artystycznym i nie tylko. Młodsze pokolenia zawsze będą kojarzyć go z Jackiem, ojcem rozbrykanych dzieciaków z "Rodziny zastępczej". Nieco starsza publiczność wciąż widzi w nim Pana Kleksa, a słysząc jego głos, od razu myśli o utworze "King Bruce Lee Karate Mistrz" w wykonaniu Franka Kimono. Na zawsze w pamięci fanów pozostanie również jego mowa pożegnalna na pogrzebie Holoubka.

Żona Rutkowskiego podniosła słuchawkę telefonuŻona Rutkowskiego podniosła słuchawkę, z telefonu popłynęły słowa o Kacperku. Właśnie ujawniono treść wiadomościCzytaj dalej

Niestety Piotr Fronczewski jest już coraz starszy, a jego zdrowie zaczyna szwankować. Aktor dwa lata temu wylądował w szpitalu. Dopiero wtedy powiedział otwarcie, że cierpi na arytmię serca. Artysta zaczął odczuwać również problemy z biodrem. W końcu pod naciskiem lekarzy zgodził się na operację, która odbyła się w połowie lutego. Gdyby Fronczewski zwlekał z decyzją dłużej, dziś prawdopodobnie musiałby czekać na zabieg aż do zakończenia pandemii.

Piotr Fronczewski nie może dokończyć rehabilitacji

Po operacji biodra, na którą wreszcie zdecydował się Piotr Fronczewski, aktor powinien przejść odpowiednią rehabilitację. Niestety w związku z pandemią zamknięto ośrodki rehabilitacyjne, przez co Fronczewski znalazł się w trudnej sytuacji. Według portalu Pomponik.pl o wszystkim poinformować miał jego kolega z teatru.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża niebywała informacjaPo 40-godzinnym porodzie położna spojrzała na matkę i zamarła. Miała do przekazania niebywałą informacjęCzytaj dalej

- Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale rehabilitacji nie dokończył z powodu powszechnej izolacji. A boi się przyjmować specjalistów w domu, bo jest w grupie ryzyka nie tylko z powodu wieku, ale, jak każdy pacjent po poważnym zabiegu, jest osłabiony i podatny na infekcje. No i te kłopoty z sercem. Musi bardzo na siebie uważać - słowa mężczyzny, które pojawiły się na łamach tygodnika "Rewia", cytuje Pomponik.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. Jest oficjalne oświadczenie Kaczyńskiego i Gowina ws. wyborów 2020. Zaskoczenie dla wielu

2. Dziś zniesiono kolejne obostrzenie. Wszyscy długo czekaliśmy na dobrą wiadomość

Piotr Fronczewski ze względu na swój wiek (73 lata) musi ograniczać kontakty z innymi osobami do niezbędnego minimum. Artysta będzie musiał poczekać do zakończenia pandemii, aby móc wznowić rehabilitację. Wszyscy życzymy popularnemu aktorowi powrotu do zdrowia. O stanie zdrowia Fronczewskiego pisaliśmy niedawno w innym artykule.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chiny odpowiadają USA na zarzuty dotyczące epidemii koronawirusa. Padły bardzo mocne słowa
  2. Świat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecie
  3. Najnowsze wyniki badań ozdrowieńców zdumiewają. Naukowcy odkryli w ich ciałach ważną rzecz
  4. Kobieta pojechała do schroniska po psa. Jeden z nich rzucił się na nią, nagranie wyciska wszystkie łzy
  5. Niepokojące znalezisko w polskim lesie, m.in. stos kości i ołtarzyk. Grasuje niebezpieczny kult?
  6. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

Źródło: Pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News