Jest źle z Piotrem Bałtroczykiem! Niepokojące doniesienia

Jest źle z Piotrem Bałtroczykiem! Niepokojące doniesienia

Piotr Bałtroczyk jest znanym satyrykiem oraz konferansjerem. Wielokrotnie mogliśmy go oglądać w roli prowadzącego różnych plebiscytów, oraz nocy kabaretowych. Teraz trafiają do nas doniesienia o jego niepokojącym stanie zdrowia.

Piotr Bałtroczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich satyryków. Jednak nie jest to jego jedyne zajęcie, Bałtroczyk dodatkowo jest konferansjerem oraz prezenterem telewizyjnym i radiowym. Nie każdy też wie, że pisze wiersze, które czasami prezentuje podczas swoich występów. Podobnie jak wiele polskich gwiazd Piotr Bałtroczyk, większość swojego czasu poświęca pracy zapominając, że czasami trzeba odpocząć. Bardzo dobitnie przekonał się o szkodliwości takiego trybu życia kilka lat temu, gdy przeszedł zawał serca. Teraz według doniesień jego zdrowie znowu jest w złym stanie.

Piotr Bałtroczyk: niepokojące doniesienia

Informacja o zawale artysty bardzo szybko obiegła wszystkie media. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, dużą zasługę w tym ma jego partnerka, która jest chirurgiem. Gdy Bałtroczyk poczuł, że coś jest nie tak, natychmiast do niej zadzwonił i dokładnie opisał swoje samopoczucie. Grażyna bardzo szybko doszła do tego, co może dolegać jej ukochanemu i poleciła mu natychmiast zadzwonić na pogotowie. Karetka przybyłą bardzo szybko i już po wstępnych badaniach Piotr Bałtroczyk wylądował na stole operacyjnym.

 - Potrafiłem się nieźle w życiu urządzić, ponieważ moja partnerka jest chirurgiem ogólnym. Kiedy źle się poczułem, zadzwoniłem do Grażyny i opisałem jej swoje objawy. Kazała mi natychmiast wezwać pogotowie i przyjechać do szpitala. Po badaniach od razu trafiłem na stół operacyjny - wspomina artysta.

Niestety satyryk ponownie boryka się z problemami zdrowotnymi. Według ustaleń "Życia na Gorąco" Bałtroczyk nie chce się zwierzać ze swoim kłopotów. Informator tabloidu przekazał, że powinien teraz bardzo dużo odpoczywać, ponieważ jego serce słabnie coraz bardziej i długo może już nie wytrzymać tak obciążającego trybu życia. Sam artysta twierdzi, że nic mu nie jest i bardzo dobrze się czuje.

 - W jego życiu zaistniały kolejne problemy zdrowotne, z których nie chce się zwierzać. Powinien zrobić sobie przerwę w pracy, ale mimo to, wciąż występuje. Bierze leki, które mają mu pomóc i w związku z tym ma wzmożony apetyt - mówi informator.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda Klanu była aktorką PORNO?! Nie może się pozbierać
  2. Intymne wyznanie Agnieszki Szulim. Co na to mąż?
  3. Miała być gwiazdą DDTVN. Prezenterka nie kryje rozgoryczenia, ujawnia brutalne kulisy
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News