Co się stało Adamczykowi?! Szokujący wygląd aktora

Co się stało Adamczykowi?! Szokujący wygląd aktora

Piotr Adamczyk jest jednym z najbardziej lubianych aktorów polskiego kina. W ostatnim czasie kojarzony jest głównie z rolami komediowymi oraz dubbingiem filmów animowanych, właśnie jednak opublikował zdjęcie swojego nowego wizerunku - teraz zupełnie nie przypomina roześmianego aktora sprzed kilku miesięcy. 

Piotr Adamczyk swoją spektakularną karierę na dużym ekranie rozpoczął dzięki tytułowej roli w filmie "Chopin. Pragnienie miłości". Kolejnym wielkim sukcesem była międzynarodowa koprodukcja "Karol. Człowiek, który został papieżem", gdzie wcielił się w rolę papieża Karola Wojtyły. Od tamtego czasu odniósł spektakularny sukces, jego filmografia rozrosła się do imponujących rozmiarów, a dubbing stał się jego wizytówką. Przez ostatnich kilka lat brał udział głównie w filmach komediowych za które bardzo często był krytykowany przez znawców kina, lecz niezmiennie uwielbiany przez fanów. Teraz Adamczyk opublikował jednak zdjęcie, które zszokowało fanów - w niczym nie przypomina na nim roześmianego aktora, którego wszyscy kojarzyliśmy i kochaliśmy.

Piotr Adamczyk zmienił się nie do poznania

Piotr Adamczyk opublikował właśnie na Instagramie swoje zdjęcie, na którym naprawdę ciężko jest go rozpoznać. Już na pierwszy rzut oka widać, że mężczyzna zaczął intensywnie ćwiczyć, zapuścił brodę i wąsy oraz zgolił włosy na głowie. Prezentuje się teraz po prostu groźnie. Jak się okazuje, nowy wygląd aktora spowodowany jest pracą nad drugą częścią filmu Patryka Vegi "Kobiety Mafii". Jak na razie wiadomo jedynie, że Piotr Adamczyk zagra tam jedną z głównych ról - przemytnika "Mata", lecz wciąż żadna ze stron nie chce zdradzić zniecierpliwionym fanom znaczących szczegółów.

Trwają pracę nad drugą częścią "Kobiet mafii"

Oficjalna premiera "Kobiet mafii 2" ma mieć miejsce 22 lutego 2019 roku. Przypuszcza się, że film może być największym hitem początku przyszłego roku - głównie za sprawą obsady z najwyższej półki. Wśród aktorów znajdziemy wiele znanych nazwisk, m.in. Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską, Piotra Adamczyka czy Janusza Chabiora.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fabuła skupiana ma być wokół zaginionej tony kolumbijskiej kokainy, którą sprowadził do Polski gang Darii Wawrzyniak. Zaraz za nią do naszego kraju przybywa śmiertelnie groźna Aida, której pomagać ma trójmiejski przemytnik Mat, grany przez Piotra Adamczyka. Jak to zwykle bywa w produkcjach Patryka Vegi, widzowie z pewnością nie będą mogli narzekać na brak efektów specjalnych, strzelanin i gangsterskiego klimatu, pytanie tylko czy tym razem tak często krytykowana w produkcjach Vegi fabuła będzie naprawdę warta uwagi? Piotr Adamczyk Fot. Instagram/piotradamczykactor
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. PITBULL SKRZYŻOWAŁ SIĘ Z JAMNIKIEM. EFEKT TEJ MIESZANKI ROZBRAJA! (ZDJĘCIA)
  2. Jaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Postaw na nogi!
  3. Fani zrozpaczeni, wskazują winną. „ZABIJASZ Selenę!”
  4. Media poinformowały, że Beata Tyszkiewicz walczy z rakiem. Aktorka postanowiła rozwiać plotki
  5. Zarabia więcej niż Joanna Krupa. Zarobki Joanny Kulig są kosmiczne
Następny artykuł