Prawda o żonie Piotra Adamczyka wychodzi na jaw. Ukrywała kilka ciekawych sekretów

Prawda o żonie Piotra Adamczyka wychodzi na jaw. Ukrywała kilka ciekawych sekretów Źródło: Instagram/Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk pod koniec czerwca wziął ślub z młodszą o 19 lat partnerką, Karoliną Szymczak. Jak się okazało, ukochana aktora skrywała kilka sekretów, które właśnie wyszły na jaw. Dla niektórych mogą być szokiem.

Piotr Adamczyk zakochał się w początkującej aktorce i modelce, Karolinie Szymczak. Kobieta zagrała w takich produkcjach jak "Diablo - Wyścig o wszystko", "Oko za oko" czy "Gwiazdy". W tajemnicy przed wszystkimi para wzięła ślub w czerwcu tego roku. Po kilku miesiącach od ceremonii zaślubin na jaw wyszły ukrywane dotąd fakty z życia pięknej wybranki aktorka.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak są praktycznie nierozłączni

Aktor i piękna modelka są małżeństwem od 3 miesięcy, jednak informacje o ich ślubie nie są oficjalnie potwierdzone przez parę. Jedynie ich znajomi uchylają rąbka tajemnicy z uroczystości zaślubin. Zakochani zdecydowała się tylko na opublikowanie zdjęcia z obrączkami na palcach, ale najwyraźniej nie chcą nic więcej mówić w tym temacie. Para bardzo się wspiera i stara się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, jeżeli tylko pozwalają im na to obowiązki zawodowe.

Po kilku miesiącach od ceremonii zaślubin na jaw wyszły nieznane fakty z życia 27-latki. Jak się okazało, o Szymczak było już głośno w 2013 roku, kiedy otrzymała małą rolę w filmie w Bretta Ratnera "Herkules". Co więcej, reżyser zainteresował się Karoliną po tym, jak zobaczył ją kilka miesięcy wcześniej w amerykańskim "Playboyu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało kto o tym wie

Gdy pozowała dla Playboya miała 22 lata i była już mężatką. Przedstawiała się wszystkim jako Karolina Szymczak-Ratajczak. Jednak rozbierane sesje w Hollywood to niejedyny sukces żony Piotra Adamczyka. Już jako 15-latka zaczęła karierę modelki, a niedługo potem wyjechała do Mediolanu na swoje pierwsze sesje fotograficzne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Choć mało kto o tym wie, Karolina Szymczak niedawno skończyła studia na kierunku big data, digital marketing and trend watching na jednej z wrocławskich uczelni. Uzyskała tytuł magistra i otrzymała anglojęzyczny dyplom. Nic więc dziwnego, że aktor chce chronić swój związek z Karoliną, bo wygląda na to, że trafił mu się prawdziwy skarb. Dopiero po dwóch latach odkąd para zaczęła się spotykać media dowiedziały się o ich związku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: Pomponik

Następny artykuł