Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku
Instagram - Agnieszka Woźniak-Starak
Piotr Bernaciak - 24 Sierpnia 2019

Nikt tak pięknie nie napisał o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same napływają do oczu

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Pojawiło się wiele wspomnień i słów ze strony jego znajomych. Jedna z wypowiedzi wywołała wyjątkowe poruszenie wśród czytelników.

Piotr Woźniak-Starak zaginął w okolicach jeziora Kisajno na Mazurach kilka dni temu. Wówczas rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, a rodzina miała nadzieję, że syn miliarderów odnajdzie się. Niestety, po kilku dniach potwierdziły się najsmutniejsze przypuszczenia. Okazało się, że producent filmowy ostatecznie nie przeżył wypadku na łodzi.

W sieci błyskawicznie pojawiły się setki komentarzy ze strony zarówno osób, które nie znały Staraka, jak i tych, które były z nim zaprzyjaźnione. Jeden z jego znajomych postanowił podzielić się dłuższym tekstem będącym wspomnieniem zmarłego producenta. Słowa Michała Witkowskiego były wyjątkowo wzruszające, co przyznali internauci.

Rodzina królewska, książę Harry w żałobieKsiążę Harry pogrążony w smutku, fatalne doniesienia. Samobójstwo popełniła bliska jego sercu osobaCzytaj dalej

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno

- Tym większy żal, gdy w sile wieku ginie człowiek, który był dla mnie właśnie symbolem tych „inteligenckich” bogaczy. Inteligenckich i inteligentnych. Po raz pierwszy zacząłem się zastanawiać, kim naprawdę jest Piotr Woźniak – Starak, kiedy umarł Janusz Głowacki i zwróciło moją uwagę, jak olbrzymią ilość nekrologów wykupił w gazetach. Człowiek młodszy ode mnie, który śmiercią Głowy właściwie wcale nie musiał się przejąć, a nawet – w skrajnym przypadku – mógł o Nim wcale nie słyszeć, przeżywa tę śmierć tak bardzo - zauważył Michał Witkowski.

Felietonista postanowił opublikować część swojego felietonu na swoim Instagramie. Jego słowa bardzo poruszyły internautów, którzy zgodnie przyznawali, że nikt nie zdołał jeszcze pożegnać męża Agnieszki Szulim w tak doniosły, a zarazem "ludzki" sposób.

Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniu Michała Witkowskiego

Felietonista odniósł się do działalności filmowej Staraka, wskazując na to, że często robił on filmy o nieoczywistej tematyce, jednocześnie udawało mu się przy tym odnosić wielkie sukcesy.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaUjawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemiCzytaj dalej

- Jest więc to człowiek, który robi dużo dobrego dla polskiej kultury, który właściwie dopiero zaczął działać i mógłby ze swoimi środkami właściwie góry przenosić w świecie filmu. Tak przy okazji zaczynał u Wajdy, przy Katyniu. Bardzo żałuję, że byliśmy tylko na „cześć” i nigdy nie wdałem się z Nim w dłuższą rozmowę. Miała rację Nałkowska: „umiera się w byle jakim miejscu życia. I dzieje człowieka zawarte między urodzeniem jego a śmiercią wyglądają niekiedy jak nonsens. Któż bowiem jest w możności o każdej chwili przemijającej pamiętać, by mogła ona być na wszelki wypadek jego gestem ostatnim? - zakończył Witkowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  2. Lekarze zalecali im aborcję. Dziś małżeństwo pokazało swoją córkę, ludzie nazywają ją potworem
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Julia Wieniawa żali się na swój los. "Żyję w złotej klatce, blokuje mi to karierę"

Ojciec dyrektorUjawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogamiCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News