Piosenki na walentynki. Przy tych melodiach możecie spędzić romantyczne chwile

Piosenki na walentynki. Przy tych melodiach możecie spędzić romantyczne chwile Źródło: fot. pixabay

Piosenki na walentynki. Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. W takim dniu wiele osób lubi umilać sobie czas romantycznymi melodiami. Jakie romantyczne piosenki na walentynki 2019 będą najlepsze? Czy są jakieś polskie hity, przy których chętnie spędzimy czas z miłością naszego życia?

Piosenki na walentynki

Piosenki na walentynki 2019. Już niebawem jedno z najpiękniejszych świąt całego roku. W dniu zakochanych najważniejsza jest miłość, czas spędzony z tymi, których kochamy. Wręczamy sobie prezenty, chodzimy na romantyczne randki, składamy sobie walentynkowe życzenia. Wspólnie z partnerką lub partnerem możemy też posłuchać muzyki. Romantyczne piosenki, to jeden z najważniejszych elementów świętowania. Można się przy nich poprzytulać, niektóre z nich mogą przywodzić nam szczególne skojarzenia związane z naszym związkiem. Być może będziemy chcieli także zatańczyć. Piosenka na walentynki uczyni ten dzień jeszcze piękniejszym

Piosenka na walentynki

Piosenka na walentynki jest szczególna. Zakochani mają różne swoje ulubione melodie. Są związki, które mają wręcz "swoją piosenkę". Przy jej dźwiękach się poznawali, po raz pierwszy tańczyli, czasem chodzi o pierwszy pocałunek lub o inne szczególne wydarzenie. Dla każdego zakochanego taka piosenka, gdy tylko zabrzmi w głośnikach, od razu przywodzi na myśl wspomnienia właśnie tych szczególnych chwil. Jeśli macie taki ulubiony "swój" kawałek - puśćcie go sobie wieczorem w tle, powspominajcie najlepsze chwile. Jeśli nie - może warto poszukać czegoś, co stanie się nową świecką tradycją?

Romantyczne piosenki na walentynki

Romantyczne piosenki na walentynki są szczególnie ważną częścią tego święta. Właśnie w dniu zakochanych najchętniej słuchamy o miłości i najlepiej - tej szczęśliwej. Trudno sobie wszakże wyobrazić, by w walentynki słuchać piosenek o zdradach i złamanych sercach. Wśród najbardziej romantycznych piosenek o miłości z pewnością wymienić można legendarne "Can you feel the love tonight" Eltona Johna. Ta romantyczna ballada, znana szczególnie z filmu "Król Lew", opowiada o prawdziwej i pięknej miłości. Jeśli mowa o wspaniałych piosenkach o miłości, należy z pewnością wspomnieć także kilka innych tytułów. Piękną balladą walentynkową może być "I will always love you" Whitney Houston. Klasykiem romantycznych przebojów jest "Love me tender" Elvisa Presleya. Bodaj najpiękniejszą jednak piosenką miłosną na całym świecie jest "Dance me to the end of love" Leonarda Cohena. Trudno wyobrazić sobie piękniejszą piosenkę o miłości.

Piosenki na walentynki polskie

Piosenki na walentynki polskie - to zagadnienie o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Wszystko przez to, że polska fonografia znacznie rzadziej wypuszcza utwory o szczęśliwej i spełnionej miłości. Częściej przytrafiają się teksty opisujące życiowe i miłosne dramaty. Jednak także na polskim rynku muzycznym możemy znaleźć piosenki walentynkowe. Wymienić można choćby Indios Bravos, śpiewające "Jego piosenkę o miłości". Kto wie, może nasze perypetie miłosne opisuje raczej jazzująca Anna Maria Jopek, śpiewająca utwór "Cichy wielbiciel". A może chcemy sięgnąć po klasykę polskiej muzyki i posłuchać legendarnego "Kocham cię, kochanie moje" Manaamu, "Kołysanki dla nieznajomej" Perfectu albo "Kocham cię" Chłopców z Placu Broni. Wśród nowszych piosenek na walentynki, dla miłośników trochę mocniejszych brzmień, polecić można utwór "Autystyczny" zespołu Luxtorpeda. Każda z tych piosenek może być w jakiś sposób dla nas szczególna. Każda z nich może wzbudzić wyjątkowe emocje, przy każdej z nich możemy spędzić z partnerem piękne chwile. Warto poszukać swoich ulubionych utworów walentynkowych i przy nich spędzić ten wieczór. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Obrazki na walentynki. Złóż życzenia wszystkim znajomym w najlepszy sposób
  2. Prezent na walentynki dla niej. Spraw radość swojej ukochanej w tym dniu
  3. Prezent na walentynki dla niego. Zaskocz swojego partnera oryginalnymi podarunkami
Następny artykuł