Dzisiejsi artyści często przekraczają wszelkie granice, by zrobiło się o nich głośno. Jedna z gwiazd amerykańskiej sceny muzycznej na swoim koncercie nie tylko pozwoliła, ale zachęciła swoich fanów do obmacywania jej po kroczu, pupie i piersiach. 

Jesteśmy już raczej przyzwyczajeni, że dzisiejsze gwiazdy showbiznesu i celebryci robią czasem rzeczy przekraczające wszelkie granice moralne i etyczne, tylko po to żeby zrobiło się o nich głośno, gdy ich kariera staje w miejscu.

Do grona najczęściej wywołujących skandale należy młoda piosenkarka Miley Cyrus, która seksualnością często szokuje na swoim koncertach. Głośno już było o jej występach, podczas których wykonywała ruchy i gesty imitujące uprawianie seksu czy masturbację.

Teraz najwyraźniej przyszła pora na coś bardziej skandalizującego. Na jednym z ostatnich koncertów podczas wykonywania utworu, Cyrus podeszła do swoich fanów i zaczęła zachęcać ich, by ją obmacywali po kroczu. Przybyli na koncert wielbiciele młodej gwiazdy oczywiście skorzystali z okazji i zaczęli ją dotykać nie tylko po kroczu, ale także po piersiach i pupie.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

...

Zobacz również