Podczas manifestacji KOD w Radomiu doszło do zamieszek. Sytuacja wyglądała poważnie. 

Naprzeciwko manifestacji, która miała miejsce dziś w Radomiu, wyszli członkowie Młodzieży Wszechpolskiej. Wtargnęli oni między demonstrujących z okrzykami „targowica”. Jeden z członków KOD odpowiedział narodowcom „precz z komuną”.

Młodzież Wszechpolska zaczęła się wycofywać z miejsca zdarzenia. Wówczas doszło do zamieszek. Jak można zauważyć na umieszczonym w internecie nagraniu – mogły one zakończyć się tragicznie. Bijący się nawzajem kopali się i powalali się na ziemię.

Opinie internautów w sprawie tego, kto był napastnikiem są podzielone. Również stopień agresji oraz sama jej słuszność oceniane są bardzo różnie.

Nie popieram przemocy, ale rozumiem frustracje młodych ludzi wynikająca z widoku alimenciarzy, defraudantów i handlarzy żywym towarem, którzy „bronią demokracji”. Ci sami esbecy i zomowcy, którzy palowali demonstrantów w czerwcu 76 dzisiaj wycierają sobie twarze słowem wolność. Dlatego gdyby ktoś potrzebował wsparcia prawnego w związku z zajściem oferuję pomoc – napisał jeden z internautów.


źródło TV Dami Radom – Grupa Medialna

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również

Zobacz również