5 dni temu informowaliśmy o ujawnionym nagraniu Pawła Kukiza. Dziś poznaliśmy kolejne nagrania, które ujawnił… sam Kukiz.

– Być może będę musiał jakąś grę poprowadzić, k*****a ze Schetyną. Korzystając z tego, że znam Schetynę, żeby się k*****y dowiedziały z tego PIS-u, co się dzieje – rozumiesz? Żeby się przestraszyli. Oni też nie działają w interesie Państwa – ani jedni, ani drudzy. Tak to trzeba rozegrać, żeby interes Państwa zwyciężył…Żeby Polacy przestali się napier****ć i żeby tych wszystkich ekstremistów, takich psychopatów z lewej strony jak i z prawej spacyfikować – słyszymy.

Po tym, oraz poprzednich nagraniach wyraźnie widać, że Paweł Kukiz nie darzy sympatią ekstremistów z żadnej strony. Już na wcześniejszych „taśmach” nie przebierając w słowach atakował między innymi antysemitów i rasistów:

– Nienawidzę Zawiszy ku***, jak go widzę to białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, ku***, albo murzyna zastrzelić to dostaje białej gorączki – mówił Paweł Kukiz.

Tym razem, oberwało się też „psychopatom z lewej strony”, choć nie wiadomo, kogo konkretnie na myśli miał Paweł Kukiz.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: facebook

Zobacz również