Piłkarze dołożyli do pieca. Kibice wściekli na to co zrobili po meczu z Kolumbią

Piłkarze dołożyli do pieca. Kibice wściekli na to co zrobili po meczu z Kolumbią Źródło: fot. YouTube/Łączy nas piłka

Polscy piłkarze na mundialu zupełnie się nie popisali. Przegrali dwa mecze i już pewne jest, że nie wyjdą z grupy. Polacy są załamani tym słabym wynikiem. Jednakże nasza reprezentacja po porażce, dodatkowo dolała oliwy do ognia. Kibice są na nich wściekli.

Polscy piłkarze przegrali dwa mecze na mundialu. Nie były to przegrane w wielkim stylu, przeciwnie, reprezentacja zaliczyła blamaż. Kibice byli zrozpaczeni, ale po tym, co zrobili piłkarze, emocje entuzjastów piłki nożnej, zmieniły się w stronę wściekłości.

Piłkarze rozwścieczyli kibiców

Wydawać by się mogło, że nasza reprezentacja po tej skandalicznej porażce będzie przeżywać co najmniej tak mocno jak kibicie. Nic bardziej mylnego! Po przykrych konferencjach prasowych, na których musieli przyznać się do porażki, kontynuują lekkie życie. Wakacje trwają w najlepsze. Zamiast przeżywać dramatyczne wyniki i fakt, że są jedną z najgorszych drużyn na tegorocznym mundialu, beztrosko się regenerują i śmieją przy hotelowym basenie. Patrząc na nich po dwóch przegranych meczach, nie da się nie mieć wrażenia, że turniej chcieli tylko "odbębnić". Kibice są wściekli, że piłkarze najwyraźniej w ogóle nie przeżywają porażki, która przybija wszystkich rodaków w kraju. Pojawiają się nawet głosy, że być może polska reprezentacja powinna rozważyć rezygnacje z udziału w takich sportowych imprezach, skoro nie podchodzi do nich poważnie? Podsumowując, naszych piłkarzy czeka ostatni mecz na mistrzostwach. Mecz o honor. Tym razem zmierzą się z Japonią. Szkoda, że przygotowując się do niego reprezentacja skupia się na kąpielach, uśmiechach i opalaniu, a nie na szlifowaniu niezbyt dobrej formy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. Co na to prezydent?
  2. Tego jeszcze nie było. Duda nie wytrzymał, ledwo powstrzymał płacz
  3. Jest nowe prawo. Widzowie Polsatu i TVN zrozpaczeni, tego nie będzie się dało oglądać
  4. Co on ukrywa? Macierewicz nagle wparował do IPN
  5. Obecni oniemieli. BEZCZELNE słowa o. Rydzyka
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News