Piłkarz ma dwuletnie dziecko.
screen/YouTube.com/Legia Warszawa
Mateusz Nieścierowicz - 18 Czerwca 2019

Skandal roku! Reprezentant Polski zdradził swoją żonę i ma 2-letnie dziecko z inną. Szokujące szczegóły, wyparł się córki

Piłkarz reprezentacji Polski, którego znają wszyscy kibice, zdradził swoją żonę? Po publikacji jednego z portali w mediach dosłownie zawrzało. Szokujące kulisy jego życia zostały ujawnione przez jeden z tabloidów.

Piłkarz reprezentacji Polski miał dotychczas udane małżeństwo, które przez większość uznawane było niemal jako wzór, z którego warto czerpać inspirację. Niestety, idealny związek - według jednego z tabloidów - w rzeczywistości nie był tak wspaniały, jak mogłoby się wydawać.

Krzysztof Jackowski o KristinieJackowski wstrząsająco o śmierci 10-letniej Kristiny. Wielu z was będzie wściekłychCzytaj dalej

Piłkarz zdradził żonę i ma dziecko z inną?

Jakub Rzeźniczak znany jest powszechnie ze swojego talentu, a także z bycia niezwykle sympatyczną osobą, z którą dziennikarze bardzo lubią przeprowadzać długie wywiady. Często na tapetę biorą także jego życie prywatne, które przez media uznawane było dotychczas niemal jako idealne.

Jak podaje "Pudelek", powołując się na własne źródła, w rzeczywistości relacja Rzeźniczaka z Edytą Zając nie jest usłana różami.

- (...) Spotykał się z matką swojego dziecka w tajemnicy przed żoną. Wszyscy wiedzieli, że z Edytą jest nieszczęśliwy i nic, poza sakramentem i kontraktem z marką biżuterii, ich nie łączy, a on tylko czekał na dobry moment, żeby to zakończyć - czytamy na "Pudelku".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nowotwór jelita - wczesne objawyNowotwór jelita łatwo zignorować. Objaw 6 najczęściej lekceważymy, a można stracić zdrowie a nawet życieCzytaj dalej

Skandal! "Teraz, kiedy mógłby stworzyć córce dom, spotyka się z innymi kobietami"

Jak podaje "Pudelek" piłkarz próbował zarówno z jedną, jak i z drugą kobietą mieć dobrą relację. Starał się na bieżąco łagodzić sytuację. Nie mógł się także zdecydować, z którą kobietą ma ostatecznie ułożyć sobie życie. Wszystko zmieniło się, gdy jedna z nich poinformowała go o ciąży:

- Oszukiwał i żonę, i matkę swojego dziecka. Obie znosiły wszystko, bo wierzyły, że jeszcze wszystko się ułoży. Edyta, że uda im się uratować małżeństwo, a kochanka, że kiedy się rozwiedzie, stworzą dziewczynce normalny dom. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. (...) - wyznała "Pudelkowi" osoba z otoczenia Rzeźniczaka.

Ponoć piłkarz próbował naprawić sytuację ze względu na swój wizerunek. Jednak nie zdecydował się zaopiekować córką, którą ma ze związku z inną kobietą, mimo że ma ku temu odpowiednie warunki.

- (...) Stwierdził, że spróbuje uratować związek z Edytą i zamiecie wszystko pod dywan. Niestety, nie udało się i ostatecznie się rozstali. Jednak nawet teraz, kiedy mógłby stworzyć córce dom, spotyka się z innymi kobietami - czytamy na "Pudelku".

Być może wkrótce w mediach pojawi się oficjalne oświadczenie Jakuba Rzeźniczaka, który z pewnością odniesie się do tych informacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności
  2. Straszna choroba i potężne długi! Wielki dramat gwiazdora TVN
  3. Do sieci trafiło prywatne zdjęcie Pawła Domagały z żoną. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia
  4. Rodzina jest zdruzgotana. Polsat przekazał najgorsze możliwe informacje, nie żyje Szymon

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News