Wstyd, sędzia był tak pijany, że nie był w stanie ustać na nogach podczas meczu. Do sieci trafiło kompromitujące nagranie

Wstyd, sędzia był tak pijany, że nie był w stanie ustać na nogach podczas meczu. Do sieci trafiło kompromitujące nagranie Źródło: Twitter/Sportovní Hlášky

Piłka nożna i alkohol, są dla niektórych niemal nierozłączne. Sporo kibiców lubi spędzić czas przed telewizorem, oglądając mecz przy piwie. Gorzej jeśli, alkoholem będzie raczył się sędzia.

Piłka nożna wywołuje wśród fanów i zawodników ogromne emocje. Również sędziowie w trakcie meczów są przeżywają ogromny stres. Jedna ich zła decyzje może przenieść na nich nie tylko gniew piłkarzy, ale i kibiców. Jeden z arbitrów chyba musiał to odreagować przy pomocy alkoholu. Problem w tym, że będąc w stanie nietrzeźwości pojawił się w pracy.

Piłka nożna wywołuje wiele emocji. Ten sędzia wywołał wyjątkowe poruszenie na trybunach

W jednej z juniorskich klas rozgrywkowych w Czechach mierzyły się ze sobą młodzieżowe zespoły klubów Beroun i Slany. Sędzia liniowy Milan Sefera wprawił kibiców w osłupienie, a potem rozbawienie, gdy zaczął się nagle dziwnie zachowywać. Okazało się, że był kompletnie pijany.

Na początku kibice spostrzegli, że liniowy ma "ciężką głowę" i nie do końca utrzymuje pozycję na nakreślonej linii autu. Później, gdy trzeba było ruszyć się do drugiej strony boiska, sędzia zaczął iść bardzo powoli, lekkim slalomem. Natomiast gdy trzeba było podbiec, kompletnie nie mógł utrzymać równowagi i przewrócił się na twarz ku rozbawieniu kibiców.

Późniejsze sceny były jeszcze bardziej kuriozalne. Sędzia, próbując wstać, zatoczył się i upadł po raz drugi. Gdy po raz kolejny wstał, podbiegli do niego stewardowie oraz obsługa boiska. Ostatecznie sędzia utrzymał się na nogach, ale całe zajście zostało nagrane z trybun.

Sprawa trafiła do federacji sportowej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie szybko obiegło czeski internet oraz wyszło daleko poza granicę kraju. Choć sytuacja dla wielu wydała się zabawna, władze federacji oraz czeskiej komisji sędziowskiej nie podzielają tego zdania. Zapowiedzieli sankcje dla arbitra, który prawdopodobnie będzie wykluczony z możliwości sędziowania w meczach.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama uwielbianej aktorki popełniła samobójstwo. Gwiazda dowiedziała się prawdy dopiero po roku, z gazety
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

- Zachowanie sędziego Milana Sefera jest nie do zaakceptowania. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jego dalszego udziału w rozgrywkach - poinformował przewodniczący Centralnej Komisji Sędziowskiej, Pavel Mares.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Żona polskiego milionera o "500 plus". Polacy są wściekli
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Źródło: Głos Koszaliński 24

Następny artykuł