Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza

Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza Źródło: instagram.com/juliaslonskaa

Julia Słońska - w ostatnich dniach to nazwisko, które nie schodzi z ust całego polskiego internetu. Co takiego ma na swoim koncie młoda instagramerka? Nic chlubnego, afera z jej udziałem wybuchła po tym, jak dziewczyna upubliczniła na swoim koncie akt wandalizmu. Co takiego zrobiła, że została opisana przez większość portali newsowych, w tym Pikio? Wykop i jego użytkownicy nie mieli litości.

Afera młodej influencerki wybuchła w sieci, informowało o tym między innymi Pikio. Wykop wykrył wykroczenie na Instagramie

Bohaterka afery w weekend dopuściła się zdewastowania rzeźby aniołka w warszawskiej Dolinie Szwajcarskiej, a później postanowiła pochwalić się tym skandalicznym czynem w sieci i upubliczniła nagranie na swoim koncie na Instagramie.

Co takiego zrobiła, że sprawą zainteresowały się portale internetowe, w tym również Pikio? Wykop i jego czujni użytkownicy szybko zareagowali i nagłośnili sprawę. Dziewczyna bez żadnego skrępowania, wręcz z uśmiechem na twarzy, odłupała młotkiem nos powojennej rzeźbie anioła. Internauci byli oburzeni nieodpowiedzialnym zachowaniem. 

 - To, co się stało wczoraj, w ogóle nie powinno mieć miejsca i serio, mega żałuję, że to zrobiłam. Pewnie jestem mega głupia. Nie będę mówić, co mną kierowało, że to zrobiłam, bo to jest bardziej moja prywatna sprawa, ale chciałam serio wszystkich przeprosić za to - skomentowała prowodyrka po szybkich odzewie ze strony społeczeństwa. 

mBank kontynuuje niechlubną passę

Młoda instagramerka zatrudniona była do wiosennej kampanii jednego z głównych banków, akcja obejmowała serię spotów, w których nastolatkowie opowiadali o koncie w tym konkretnym banku i korzyściach z tego płynących.

Po wybuchu afery związanej z aktem wandalizmu młodej dziewczyny mBank rozwiązał z nią współpracę. Na podobny ruch zdecydowała się agencja castingowa.

 - W mBanku nie zgadzamy się na takie zachowania! Dlatego zdecydowaliśmy się wycofać spot reklamowy z emisji. Nie chcemy być kojarzeni z aktorką, która wiele tygodni po zakończeniu zdjęć zasłynęła kolejną rolą wandala - komentuje bank na swoim oficjalnym portalu na Facebooku.

Na szczęście szkoda została już naprawiona, a nos aniołka wrócił na swoje miejsce. Ustawa o ochronie zabytków zawiera wpis o karach za zniszczenie lub uszkodzenie zabytków. Ten, kto dopuści się takiego aktu wandalizmu, może podlegać karze pozbawienia wolności od 6 do nawet 8 lat. Czy dziewczyna poniesie takie konsekwencje? 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największe afery na wykop.pl. Sposób, w jaki użytkownicy je przeprowadzają, może zaskoczyć
  2. Top 10 najciekawszych AMA na na wykop.pl w 2018 roku
  3. Top 10 najpopularniejszych wpisów na wykop.pl w kwietniu 2019
  4. Ile kosztuje prawo jazdy? Ceny kursów zależą od miejsca
  5. Jak usunąć wiadomość lub zdjęcie z Messengera? To dziecinnie proste
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News