Wielki sukces materiału Pikio.pl! Policja właśnie wpadła do domu prawicowego polityka (VIDEO)

Wielki sukces materiału Pikio.pl! Policja właśnie wpadła do domu prawicowego polityka (VIDEO)

Nasz portal przyczynił się właśnie do przyspieszenia toku bardzo ważnej sprawy. Pikio jako pierwsze ujawniło nagrania obciążające prawicowego polityka pod kątem pedofilskich zachowań. Po naszych publikacjach do gry wkroczyła prokuratura i policja.

Pikio doszło w ostatnich dniach do mrożących krew w żyłach materiałów dotyczących jednego z polityków startujących w wyborach samorządowych. Opublikowaliśmy nagrania oraz screeny rozmów świadczące o tym, że polityk utrzymywał niejednoznaczne kontakty z dziewczynami, które nie ukończyły jeszcze 15 lat.

Na szczęście organy ścigania nie zostały obojętne na nasze doniesienia i właśnie wkroczyły do akcji. Czy właśnie jesteśmy świadkami początku końca polityka?

Pikio ujawnia kluczowe materiały w seks-aferze. Policja wkracza do akcji

Kilka dni temu zrobiło się bardzo głośno o Arturze Hippe, ubiegającym się o mandat radnego w Rzeszowie. Polityk uzyskał jednak rozgłos nie dzięki swoim działaniom politycznym, a w następstwie skandalu. Światło dzienne ujrzały nagrania, screeny rozmów oraz zdjęcia, które świadczą o pedofilskich zapędach potencjalnego radnego. Jako pierwsze do sieci trafiły screeny z konwersacji pomiędzy politykiem a nastolatką. Artur Hippe wysyłał do 14-latki wiadomości zawierające treści o charakterze seksualnym. Polityk m.in. komentował jej pośladki, dawał jej do zrozumienia, że "jest napalony" oraz proponował różne rzeczy. Kiedy dziewczyna stanowczo zareagowała na jego słowa, wtedy Hippe stwierdził, że powinna być mu posłuszna. - Ja jeszcze nie skończyłem. A starszego się SŁUCHA I MASZ BYĆ POSŁUSZNA! Grzeczna! - napisał do nastolatki. Polityk nie zamierzał zbytnio kryć się ze swoimi upodobaniami. Treści, które zamieszczał w mediach społecznościowych w mniejszym, bądź większym stopniu zawierały podteksty seksualne. Jednak nagrania, do których udało nam się dotrzeć, nie pozostawiały już żadnych złudzeń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przed dwoma dniami udało nam się dotrzeć do kolejnych szokujących materiałów w sprawie Artura Hippe. Nagrania, które udostępniliśmy w specjalnym materiale zawierają szokujące treści. Można na nich zobaczyć polityka, który m.in. maca piersi nastoletniej dziewczyny. Na całe szczęście wymiar sprawiedliwości nie pozostał obojętny na udostępnione przez nas informacje. Prokuratura potwierdziła zajęcie się sprawą.

Prokuratura zajmie się Arturem Hippe

Prokuratura w Rzeszowie potwierdziła, że wydała policji polecenie przeszukania mieszkania polityka Kongresu Nowej Prawicy. - Czynności sprawdzające są prowadzone pod kątem wykrycia przestępstw z katalogu tzw. czynów pedofilskich. Chodzi o nawiązywanie kontaktu z małoletnimi poniżej 15. roku życia, wprowadzania ich w błąd, używania wobec nich groźby bezprawnej w celu spotkania się z małoletnimi. To przestępstwo zagrożone karą do trzech lat więzienia  - czytamy na łamach portalu rzeszow-news.pl Do całej sytuacji postanowił również odnieść się Kongres Nowej Prawicy. Co zastanawiające, stara się on zbagatelizować sprawę. - Kandydat z wyborów może się wycofać tylko sam. Ze screenami można robić wszystko, co kto zechce. Nie będę oceniał człowieka. Gdyby wpłynęły do nas jakieś sygnały, to próbowalibyśmy na ten temat rozmawiać - powiedział Leszek Samborski pełniący funkcję pełnomocnika komitetu wyborczego. Prokuratura potwierdza, że w toku postępowania może jeszcze dojść do ostrzejszej kwalifikacji czynów Artura Hippe. - To wstępna kwalifikacja, która może jeszcze ulec zmianie - podaje lokalny portal. ZOBACZ TAKŻE
  1. Artur Hippe, szokujące fakty z przeszłości polityka chcącego seksu z 14-latką 
  2. Katolicki polityk OHYDNIE namawia 14-latkę na seks. „Masz być posłuszna”
  3. Mieszkańcy zrobili Morawieckiemu niezły numer! Tego spotkania nie zapomni 
Następny artykuł